šport

Divij Sharan a Angita Raina padli na Australian Open

Divij Sharan a Angita Raina prehrali v prvom kole Australian Open & nbsp Fotografický kredit: & nbspPTI

Melbourne, Indky Divij Sharan a Angita Raina prehrali vo štvrtok svoje zápasy prvého kola v indickej štvorhre a štvorhre žien na grandslamovom turnaji Indian Open. Zápas, ktorý trval hodinu a štyri minúty, sa skončil prehrou 1: 6, 4: 6 s nemeckou dvojicou Kevin Gravitz a Yannick Hoffmann spolu so Slovákom Igorom Jeleneom. Vo štvorhre žien zvíťazila Raina za hodinu a štyri minúty nad austrálskym párom Belinda Vulcagová a Olivia Kadekiová 3: 6, 0: 6.

Predtým v stredu Rohan Bopanna odstúpil z turnaja štvorhry mužov po prehre 6: 4, 7 (7) -6 (0) s japonským partnerom Benom McLachlanom v zápase prvého kola. Pieseň Q v zápase, ktorý trvá jednu hodinu a 17 minút. Čínsky partner Duan Yingking sa však v piatok stretne v prvom kole turnaja zmiešaných dvojíc, kde bude čeliť Anglicku – dvojici USA Jamie Murray a Bethany Mattek-Sands.

Sumit Nagal predtým v utorok podľahol vo dvojhre mužov 2: 6, 5: 7, 3: 6 s Litovčanom Ricardosom Perancisom.

Dostávajte najnovšie informácie o krikete, živé výsledky, najlepšie športové správy, najdôležitejšie udalosti kriketových zápasov, futbal, tenis a ďalšie športy na TimesNow

READ  Euro 2024: Kto sa kvalifikuje? Kto je v play-off? Kto sa nekvalifikoval?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close