Svet

Driver Superhaach Star Apprentice Driver v hodnote 90 miliónov dolárov

A Pohon učenia Deaktivované a superyate Rešpekt 90 miliónov dolárov Na lavici obžalovaných Lodný klub St. Morton, V The கரிபே. O tom Supermach Co. Ubytovanie pre 16 hostí a 19 členov tímu.

  • Táto príhoda sa stala, keď som odchádzal Lagúna Simpson Bay Z jeho kotvenia Prístav Ile de Soul.

V snímky Je to viditeľné, keď sa loď postupne približuje k výletnej lodiA jachtársky klub St. Morton. O niekoľko minút neskôr dôjde k prvému nárazu, hoci drahý nespôsobí zjavné poškodenie superyate, Vyvoláva reakcie medzi svedkami, ktorí hovoria: „Panebože!“

Keď sa zdá, že všetko má rovnaký dopad, stane sa neočakávané Pohon učenia Znova sa zrúti, teraz už násilnejšie Čln z 90 miliónov dolárov Nedalo sa nič robiť, ale pozorujte škody, ktoré spôsobil na drahej lodi.

Podľa toho Miestne médiá, To bolo prvýkrát oznámené Konflikt Je výsledkom nesprávneho výpočtu počítač superjachty; O niekoľko hodín však vyšlo najavo, že príčinou bol incident Ľudská chyba Kvôli učeniu.

Prečo je Supermach Go tak drahý?

A superyate Rešpekt 90 miliónov dV hoteli Alares sú kúpele, parná miestnosť, posilňovňa, bazén, vírivka, kino a Heliport. Poháňajú ho dva naftové motory s húsenicami s výkonom 2 575 koní a dosahuje maximálnu rýchlosť 18 uzlov, pričom pri rýchlosti 12 uzlov dosahuje rýchlosť 5 uzlov.

READ  Ruský Putin: Čiernomorská dohoda o obilninách stratila zmysel

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close