Technológie

Dúfajme, že King podnieti renesanciu úspechov Xboxu na mobile

Xbox a Bethesda nabrali švih a minuli veľa s Mighty Doom začiatkom tohto roka. Nie preto, že by free-to-play top-down mobilná strieľačka bola zlá v hernom oddelení, ale preto, že jej zlý model monetizácie nepovažujem za problematický. Nie, Mighty Doom mi nevyhovuje, pretože nemá zoznam úspechov pre Xbox. Keď Gears Pop! Podivná strategická hra Tower Defense, ktorá bola znovu spustená v roku 2019, sa nemohla nabažiť, pretože mala úspechy. Ako Mighty Doom, Gears Pop! V skutočnosti to nie je také dobré – je to agresívne speňažené nákupmi v aplikácii, strašne symetrické a plné podvodníkov počas celej svojej životnosti. Napriek tomu všetkému som stále hral, ​​pretože ma bavilo vkladať tieto úspechy do telefónu, keď som bol vo vlaku do práce alebo som mal päť minút na zabitie. Bohužiaľ, ako Tom a ja očakávame mnoho ďalších, nikdy sa mi nepodarilo získať 1 000 G predtým, ako o dva roky neskôr vypla svoje servery.

Po nedávnej akvizícii Activision Blizzard spoločnosťou Microsoft, ktorá zahŕňa kráľa ťažkej váhy vývojárov mobilných hier, je teraz ideálny čas rozbehnúť nové mobilné hry so zoznamom úspechov pre Xbox. Viem, že už nikdy neuvidíme opojné dni Windows Phone (RIP) a viem, že Xbox Cloud Gaming vypĺňa prázdnotu mobilných úspechov, ale bol by som rád, keby Xbox začal vydávať riadnu hru prvej strany. Mobilné hry s niekoľkými dobrými úspechmi – skvelými peniazmi za mikrotransakcie alebo úspechmi, ktoré si na odomknutie nevyžadujú viac ako 1 000 hodín drvenia.

Úspechy pridávajú hodnotu každej hre a pre hráčov, ako som ja, robia hru okamžite pútavejšou. Nedávno som začal hrať Puzzle Quest 3, pretože môžete na svojom telefóne odomknúť úspechy. Nikdy by som sa nedotkol Puzzle Quest 3 bez tejto integrácie Xbox a to isté možno povedať o Microsoft Word. Potrebujeme toho viac a Xbox tu naozaj musí zaplatiť účet.

READ  Prichádzajúce Porsche 911 'S/T' neskrývane špehoval

Som si istý, že Microsoft sa zameria na vybudovanie vlastného obchodu s mobilnými hrami Xbox, ktorý bude súperiť s dominanciou Apple a Google, a som si istý, že na všetky tieto úspechy sa nezabudne. Chcem povedať, čo iné by som mal robiť pri zahrievaní porcelánového trónu? Čítať knihu? Nie, chcem len zvýšiť svoje hráčske skóre, to je všetko.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close