Zábava

Ellen DeGeneres sledujú aj jej hviezdni priatelia, ale nie každý je na jej strane

Verejná hanba Ellen DeGeneresovej pokračuje.

Diváci sú čoraz viac sklamaní a znechutení informáciami v zákulisí jej predstavenia a nevhodným správaním najbližších zamestnancov.

Výsledkom je, že záujem o jej program dramaticky klesá, a duel celebrít, ktoré si na ňu nie vždy dobre pamätajú, k tomu neprispieva.

Brad Garrett kritizuje podmienky mzdy

Seriálny herec Brad Garrett viedol sériu nespokojných celebrít. Podľa neho sa dá niečo podobné očakávať, pretože v zákulisí predstavenia bolo dlho horúco. Brad uviedol, že podmienky mzdy sú verejným tajomstvom.

Práca v šou Ellen DeGeneres bola pre mnohých ľudí snom, ale keď videli plat na zmluve, bolo to pre nich obrovské sklamanie.

Ellen DeGeneres, Portia de Rossi

Fotogaléria

Ellen DeGeneres, Portia de Rossi

Zdroj: Profimedia

Preto mnohí zaujali túto pozíciu iba ako vynikajúci štart, počas ktorého získajú dobrú povesť. Garrett tiež povedal, že táto negatívna energia vždy pochádza zhora, takže moderátorka nemôže byť nevinná.

Chlad aj pre hostí

Holandský youtuber a vplyvný tvorca Nikkie de Jager majú tiež zlé spomienky na účasť na Ellenovej show.

Ešte predtým, ako sa celý prípad prevrátil, povedala, že vystupovanie v DeGeneresovom programe nebolo také príjemné ako na obrazovke.

Aj keď moderátorka vyzerala pred kamerou priateľsky, za scénami bola veľmi chladná a dokonca ani Nikkie sa nikdy nezahojila. Správala sa iba k veľkým celebritám, ktoré mali v prehliadke všeobecné výhody.

Nikkie De Jegar, Ellen DeGeneres

Fotogaléria

Nikkie De Jegar, Ellen DeGeneres

Zdroj: Profimedia

Napríklad holandská žena počas vystúpenia nemala kam ísť na záchod, pretože jediná v ich blízkosti bola vyhradená iba pre členov bratov Jonasovcov.

READ  Hádam české herecké sestry: Je mi jedno, že zomrie ... Konečné zmierenie?!

Drž sa ďalej od seba

Samotní zamestnanci sa sťažovali na atmosféru vytvorenú zamestnancami vedenia show okolo samotnej prezentujúcej osoby. Nemohli s ňou hovoriť, mali by sa od nej dištancovať a udržiavať si odstup.

Počas rozhovorov s novinármi však požadovali podobné správanie. Známy austrálsky moderátor Neil Breen, ktorý sa stretol s Ellenom v roku 2013, má zlú skúsenosť.

Ellen DeGeneres, Jennifer Aniston

Fotogaléria

Ellen DeGeneres, Jennifer Aniston

Zdroj: TASR / Profimedia

V tom čase dostal od personálu jasné pokyny, podľa ktorého sa nemohol priblížiť k americkej superhviezde a ani sa na ňu pozrieť, Počas pohovoru ich navyše skontrolovali ďalší spolupracovníci, ktorí boli nervózni, že sa nepýtajú na niečo nevhodné.

Na jej strane zostali významní priatelia

Iní významní priatelia Ellen DeGeneres majú s ňou ďalšie skúsenosti.

Vždy s nimi zaobchádzali dobre a personál okolo nich vytvoril presne idylickú atmosféru, ktorú tiež prezentujú na obrazovkách. Mal si smolu, len ak si nebol jednou z tých veľkých hviezd.

Keď moderátorka začala mať problémy, niekoľko celebrít sa okamžite postavilo na bok. Katy Perry napísala, že vždy mala iba pozitívne emócie od Ellen, ale aj zo svojej show, a cítila sa tam fantasticky.,

Katy Perry, Ellen DeGeneres

Fotogaléria

Katy Perry, Ellen DeGeneres

Zdroj: Profimedia

Rovnaká mienka má herečka Diane Keaton, ktorá opustila DeGeneresa plného pozitívnej energie a cítila sa nielen od samotnej moderátorky, ale aj od všetkých prítomných.

Ashton Kutcher tiež ocenil jeho spoluprácu s Ellen. Jeho a Degeneresove tímy boli vždy schopné dosiahnuť dohodu, prejavili vzájomný rešpekt a odišli iba s dobrým pocitom.

Chráni ju aj jej manželka

Prednášajúci je pod veľkým tlakom kvôli škandálom so šikanovaním, sexuálnym obťažovaním a zlými vzťahmi v pozadí.

READ  ETSU zhromažďuje prostriedky na európske turné Gracecale European Performance Tour | Novinky

Vo videách, v ktorých sa ospravedlňuje svojim spolupracovníkom a divákom, je zrejmé, že tento prípad ju ničí a zdá sa, že je v nich veľmi znepokojený.

Ellen DeGeneres so svojou manželkou Portia de Rossi

Fotogaléria

Ellen DeGeneres so svojou manželkou Portia de Rossi

Zdroj: Profimedia

Preto sa aj jej žena Portia de Rossi rozhodla hovoriť a poďakovať ľuďom, ktorí prejavili svoju podporu. Povedala, že stála pri Ellen a varovala ostatných, aby boli milí k ostatným, aby nenarušili karmu.

Známa rodina bola týmto škandálom skutočne obťažovaná a bude zaujímavé sledovať, ako sa s ňou moderátor počas jesenného uvedenia stotožňuje.

Ellen DeGeneres so svojou manželkou Portia de RossiFOTO

Diva.sk

Bublina sa zrútila, objavila sa pravda? Zastánca lásky sklamal a má veľký problém

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close