Zábava

Skutočné ponuky atramentu Discovery & Nine Network; Jet Pack preberá práva „Mekamado“; Globe and Gully absolvuje výstavy Pinguyim v Brazílii – DPI Vision

Lovci áut mimo mesta

Skutočné ponuky pre Discovery a deväť sieťových atramentov

Vysielatelia po celom svete si vybrali množstvo vecných programov podľa dohôd o právach na DCD, ktoré uzavreli britskí distribútori.

Lovci áut mimo mesta, Produkoval CJZ pre Discovery, Nine Network of Australia, CEE, Scandinavia, Russia & CIS a RMC Decouverte pre francúzsky hovoriacu Európu a Afriku, a Discovery pre Penelux.

Séria sleduje automobilových fanatikov GT a Davea, ktorí sa vydali na roadtrip a hľadali opustené alebo zabudnuté klasické autá s vážnym ziskom.

Šiesta sezóna Austrálski lovci zlata, Produkoval Electric Pictures pre Discovery, kúpený spoločnosťou Viasat World pre SVE, Škandináviu, Rusko a SNŠ; Vynález pre fenolické látky; RMC D’Coverte pre francúzsky hovoriacu Európu a Afriku; Quest v USA; Nordic Entertainment Group pre Švédsko a Seven Entertainment Group pre nemecky hovoriacu Európu.

Séria sleduje sedem tímov lovcov zlata, ktorí bojujú s rastúcou horúčavou a zradnou expozíciou, odhodlaní získať najvyššiu austrálsku cenu zlata v histórii.

Medzitým viac predajov zahŕňa druhú sezónu Lapače býkov z Austrálie Pre CEE, Škandináviu, Rusko a SNŠ a Viasat World druhú sezónu Inžinierstvo katastrof AMC Networks International – spektrum strednej a severnej Európy v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku; Siete A + E Afrika; BBC Brit v Poľsku a národná geografia pre loď vo Veľkej Británii a Írsku, Latinskej Amerike, Škandinávii, častiach Blízkeho východu a Ázie, ako aj v mnohých krajinách Európy a Afriky.

Rýchla spravodlivosť Získané spoločnosťou BBC Studios pre Poľsko a TVNZ.

McMotto

Jet pack získava práva na „Mekamado“

Jet Pack získal globálne práva (okrem Ázie) na malajský komediálny akčný seriál Monsta. McMahon.

Dohoda zahŕňa aj prvú sezónu, v ktorej sú 26 x 22 minútové epizódy 3D animovanej komediálno-akčnej série zamerané na deti od 6 rokov.

McMahon Sleduje dobrodružstvá nežného a kreatívneho chlapca menom Amado, majiteľa Mezopotámie Power Spora, schopného zmechanizovať akýkoľvek každodenný predmet života na high-tech zariadenia.

READ  Indickí veľvyslanci v Mjanmarsku na Slovensku sa stretli s guvernérom Mizoramu

Séria sa vysiela na Cartoon Network v juhovýchodnej Ázii, Hongkongu, Taiwane, Austrálii a na Novom Zélande a v Južnej Kórei a v decembri 2022 v Japonsku.

Dominic Gardiner, generálny riaditeľ Jet Pack, povedal:McMahon Fantastický prírastok do našej komediálno-akčnej bridlice. Je to účinný koncept pre deti z celého sveta, robot, ktorý každý deň premieňa objekty na zariadenia s vysokým výkonom. ‚

Ki Yong Bin, generálny riaditeľ spoločnosti Monsta Studios, hovorí: „Sme radi, že máme renomovaného distribútora, akým je Jet Pack Distribution. McMahon. Vždy bolo naším cieľom priniesť naše vysokokvalitné animované produkty širokému globálnemu publiku. Dúfame, že toto partnerstvo zlepší našu globálnu prítomnosť a zároveň poteší a motivuje mladé publikum z rôznych častí sveta.

Bing a priatelia

Globule a Gully sa zúčastňujú ping pongových šou v Brazílii

Latinskoamerickí vysielatelia Globoplay a Gully Brazil podpísali zmluvy o obsahu Pinguyim pre svoje dve animované detské série.

Obdobia jedna a dve Rybár (52 x 11 minút každý) a prvá sezóna Bing a priatelia (52 x 7 minút) Získaná globoplay pre SVOD.

Rybár Vzdelávacia séria sledujúca dobrodružstvo ryby vo vodnom obleku, ktorá rieši záhady krajiny Bing a priatelia Animovaná predškolská séria založená na hudbe pomáha mladému publiku rozšíriť si slovnú zásobu, objaviť rytmus a rým a užiť si hudobné žánre.

Prvá sezóna Rybár Gully získal licenciu aj v Brazílii.

Pinguim taktiež oznámil vývojovú zmluvu v Discovery Kids Ladom Z kvetu, Jeho nová koprodukcia s Little Airplane Productions. Séria 52 x 11 minút sleduje dobrodružstvá sedemročného Olivera, jeho mladšej sestry Abigail a rozkošného psa duchov Salami, ktoré pomáhajú viesť rodinný nový vidiecky hostinec-na ktorý sa hľadá.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close