Svet

Emiráty, výkrik bolesti princeznej Latifa: „Môj otec ma držal ako rukojemníka v Dubaji“

Latifov otec, šejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum, je jednou z najbohatších hláv štátov na svete, dubajským regentom a viceprezidentom Spojených arabských emirátov.

Zúfalé odvolanie „Som vo vile, tento dom sa zmenil na väzenie, všetky okná sú zablokované, nemôžem ich otvoriť, pred domom je päť policajtov a dvaja ľudia vo vnútri,“ uviedol 35-ročný mladík , ktorá tvrdí, že sa zamkla v kúpeľni, aby zaznamenala svoje pomocné správy.

Skúšam uniknúť Latifa sa už pokúsila o útek dvakrát; najskôr vo veku 16 rokov, avšak až po kontaktovaní francúzskeho podnikateľa Herv Zaferta v roku 2011 začal dlhý únikový plán. . Ju Hyenen. 24. februára 2018 vyplávali Latifa a Joy Hyenen s gumovým člnom na medzinárodné more, kde na nich Jabert čakal na palube americkej vlajky plávajúcej lodi.

Návrat do Dubaja O osem dní neskôr však nalodilo sa pri indickom pobreží komando a princeznú Latifu priviezli späť do Dubaja, po čom z nej neprišli nijaké správy. Juhianen a posádka lode boli prepustení po tom, čo boli dva týždne zadržiavaní v Dubaji. Teraz v ďalšom príspevku zverejnenom online na webe BBC Emirova dcéra z prvého lôžka pri tejto príležitosti tvrdí, že dokonca dostala „drogy“ predtým, ako bola vzatá späť do svojho pozláteného väzenia.

Strach z priateľov V najnovšom zverejnenom videu stále trpí: „Neviem, čo so mnou chcú robiť, situácia sa každým dňom zhoršuje, som z toho všetkého veľmi unavený“. Posielanie tajných správ o pomoc bolo neskôr prerušené a niektorí priatelia princeznej odovzdali videá vysielateľovi a požiadali o zásah OSN. Emirátski úradníci už nejaký čas tvrdia, že Latifa je so svojou rodinou v bezpečí. Šírili sa aj chýry o jeho bipolárnej poruche, čo bolo nepravdivé.

READ  „Naše matky, naši otcovia“: Poľský súd odsúdil výrobcov na ospravedlnenie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close