Zábava

Emma Drobná v novej kolekcii H&M, ktorá kombinuje značné bohatstvo a rebelské kúzlo

H&M predstavuje svoju kolekciu Studio AW20 „The Refined Rebel“ inšpirovanú tými, ktorých štýl je rovnako odvážny ako ich prístup.

Kolekcia je inšpirovaná kontroverznou spisovateľkou z 19. storočia Violet Pagetovou (literárny pseudonym Vernon Lee) a jej bydliskom v honosnej Florencii, čo odráža aj jej radikálny a nebojácny štýl. Kampaň H&M Studio AW20 vyčnievala z tradície a na vytvorenie kampane z rôznych častí sveta vyzvala múzy kolekcie Barbie Ferreira, Veronika Heilbrunner, Celeste, Alton Mason, Young Emperors a Mia Kong. Každý talent zachytil svoju jedinečnú interpretáciu zbierky s dôrazom na ich štýl a individualitu.

Kolekcia AW20 je inšpirovaná rockom, diskotékou a punkom 70. rokov a ponúka vzájomne kombinovateľné párty kúsky s tými elegantnejšími. Referencie zahŕňajú aj kúzlo zmeny pohlavia Davida Bowieho. Kľúčové kúsky tejto kolekcie preto tvoria jasne modrý oblek s výrazne vymedzeným opaskom, recyklovaný sivý kabát z talianskej vlny s výraznou siluetou a blúzka z recyklovaného polyesteru. Dekadentná farebná paleta azúrovo modrej a malachitovej zelenej je vyvážená odtieňmi šampanskej ružovej a mramorovými potlačami inšpirovanými talianskymi palácmi.

Exkluzívny filter na sociálnych sieťach pomôže fanúšikom H&M stať sa súčasťou kampane. Zákazníci môžu zdieľať svoju vlastnú kolekciu stylingu rovnako ako talenty kampaní. Môžu tiež použiť hravé nálepky Giphy. Zbierka je k dispozícii na adrese hm.com od 24. septembra.

„Múza kolekcie AW20 Studio sa nebojí napadnúť status quo. Táto kolekcia je určená pre tých, ktorí oslavujú predovšetkým to, že sú sami sebou. Dúfame, že sa naši zákazníci budú cítiť inšpirovaní a budú sa obliekať bezstarostným a vzpurným prístupom,“ hovorí Ann-Sofie Johansson, kreatívna poradkyňa spoločnosti H&M.

„V rámci inovačného úsilia spoločnosti H&M experimentoval tím H&M Studio s novým vzrušujúcim formátom kampane pre AW20. Tento nový spôsob práce prispôsobený dnešným klimatickým podmienkam dáva nášmu globálnemu obsadeniu slobodu tvorivosti v štýle, fotografii a vyjadrovaní v pohodlí svojho vlastného priestoru. Dúfame, že nová kolekcia a kampaň povzbudia všetkých, aby predviedli svoj štýl. “hovorí Kattis Bahrke, vedúci kreatívneho marketingu a komunikácie v spoločnosti H&M.

– reklamná správa –

READ  Izraelský prezident navštívi Rakúsko a Slovensko

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close