Zábava

Emraan Hashmi ukončil natáčanie 'Sehre' na Slovensku

Emraan Hashmi v piatok na sociálnych sieťach zdieľal obrázky zo slovenského natáčania svojho pripravovaného mysteriózneho thrilleru „Sehre“. 40-ročný herec sa na Instagrame podelil o snímky z posledného rozvrhu na Slovensku s Amitabhom Bachchanom, ktorý vo filme hrá dôležitú úlohu.

„A je to zvrat k harmonogramu #chehrein Slovensko. Sláva celému tímu, že sa pretlačili a upiekli v -12 stupňoch. Ja som bol naopak nabitý 9 vrstvami oblečenia.“ V príspevku, ktorý Imran zdieľal, bol zabalený v bundách, keďže teplota bola mínus 12 stupňov.

Keď sa podelil o fotografiu celého obsadenia a štábu, herec povzbudil ducha celého tímu, aby dokončil natáčanie v takýchto náročných podmienkach. Vo filme — Sehre — hrá dôležitú úlohu aj Kriti Kharbanda. Film, ktorý režíroval Rumi Jaffery a produkoval Anand Pandit, je napínavým thrillerom.

Bachchan vo filme hrá právnika a Hashmi obchodného magnáta. Obaja budú po prvýkrát zdieľať obrazovku. Amitabh Bachchan oznámil film na svojej sociálnej sieti 11. apríla tohto roku. Potom zdieľal obrázok s Emraanom Hashmim, Rumi Jafferym a Anandom Panditom.

Profesionálne bol Emraan naposledy videný vo filme „Why See India“ oproti Shreya Dhanwandari. Medzitým bol Bachchan naposledy videný v Thugs of Hindostan po boku Aamira Khana a Katriny Kaif. Hrá tiež vo filme Kulabo Sitabo s Ayushmann Khurrana. (ANI)

(Tento príbeh nebol upravený pracovníkmi DevDiscourse a bol vygenerovaný automaticky zo syndikovaného informačného kanála.)

READ  Slovenský spisovateľ má úspešnú knižnú prednášku v Besmore

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close