Zábava

Netflix UK otočil jeden zo svojich najsledovanejších titulov

Netflix UK na poslednú chvíľu zmenil svoje rozhodnutie odstrániť jeden zo svojich najsledovanejších titulov.

V decembri bolo potvrdené, že ide o americkú verziu Kancelária Netflix má opustiť Spojené kráľovstvo v januári 2023.

Vyplýva to z oznámenia v roku 2019, ktoré videlo pôvodný domov na NBC Kancelária, potvrdili plány na hosťovanie sitcomu výhradne na vlastnej streamovacej službe Peacock. Dohoda bola stanovená na päť rokov.

V roku 2020 Kancelária Odstránené z Netflixu v USA. Správa Nielsen odhalila, že relácia bola minulý rok v USA vysielaná viac ako 57 miliárd minút.

Bolo tiež oznámené, že rok 2023 sa začne súbežne s Anglickom Kancelária Nechajte Netflix v nasledujúcich krajinách: Belgicko, Česká republika, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Island, Izrael, Taliansko, Litva, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Južná Afrika, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko a Turecko.

Avšak, krok WhatsOnNetflixStreamer uzavrel dohodu na poslednú chvíľu, aby reláciu ponechal na Netflixe ďalšie 2 roky.

Obsadenie ‚The Office‘ (Obrázok: Getty)

Teraz si diváci v Spojenom kráľovstve a mnohých európskych krajinách môžu pozrieť (alebo znova pozrieť) až do januára 2025. Kancelária.

Správa príde o chvíľu Kancelária Hviezda Mindy Kaling povedala, že si myslí, že „toľko“ zo show je teraz „irelevantné“. Herec, ktorý hral Kelly Kapoor v situačnej komédii NBC, vysvetlil, že on a ostatní scenáristi dnes „pravdepodobne“ nemohli hrať.

„Tá šou je teraz taká irelevantná,“ povedal Kaling Dobré ráno Amerika. „Scenáristi, s ktorými som teraz v kontakte, vždy hovoríme o tom, že práve teraz nemôžeme urobiť veľa z tej šou.“

Prichádza po tom, čo spolutvorca Ricky Gervais predtým povedal, že relácia by sa stala obeťou „zrušenia kultúry“, ak by sa vysielala dnes. V tom istom roku NBC uviedla, že „stojí“ na reštarte Kancelária.

READ  RTL Today – Eurostat: podnikanie Luxemburska: priemyselná výroba a výstavba budov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close