ernk je bližšie: Kuerov rozhodol v hre, Tampa stratila hviezdu

Neskôr Nikita Kuerova pomohla Tampe s vedením vedenia na vstupnej konferencii Sri Finle proti Islanders. Erik ernk neskóroval.

Podrobné štatistiky

Nikita Kuerov skóroval 8,8 s pred koncom tretej tretiny, aby rozhodol o zápase 2: 1, po ktorom vedie Tampa Bay v obliehacom finále vstupnej konferencie proti Islanders za stavu 2: 0 vzadu. Victor Hedman reagoval na gl Matta Martina v hre prvej tretiny a predal svoje gli sriu na tri pásy. Andrej Vasilevskij kryl 27 striel, Semion Varlamov 19. Slovenský obranca Erik ernk hral 15 minút a 36 sekúnd, počas ktorých vyslal jednu strelu do Brna, urobil dva body a zablokoval dve strelené strely. Jeho tím ukončil zápas s deviatimi tonami po tom, čo bol v prvej tretine potrestaný Alex Killorn do konca zápasu za to, že porazil Brocka Nelsona a Brayden Point opustil duel v tretej tretine pre bližšie nešpecifikované zranenie. Blesk vstúpil do duelu so siedmimi obrancami. Andrew Ladd sa pripojil k Islanders a nahradil vo funkcii Dericka Brassarda. al zpas srie sa bude konať v piatok. Tampa má v zápase bilanciu 5: 0, vzadu vedie 2: 0.

Odporujeme:
Killorn poslal Nelsona k inzerátu. Rozhodca ho poslal pod sprchy + video

Rozhodujúca gl Kuerová:

Pre Islanders sa chodník začal rozvíjať lepšie ako ten vodný, keď ho Martin v druhej minúte otvoril. Tm gl povzbudil a bol aktívny. V šiestej minúte dostala hra pmints presilovú hru, keď bol vyrazený Killorn, ale nevyužil ju. V dôsledku toho Tampa nevyužila svoju prevažnú väčšinu. Do prestávky sa jej kabelke podarilo vyrovnať, keď v 19. min uspel strelou spoza ľavého kruhu Hedha.

READ  Slovensko bude v roku 2025 hostiť Euro do 21 rokov

Vo vode druhej tretiny sa Islanders museli vyrovnať s oslabenými, ale inak boli aktívnou tmou. V 24. min duel obohatila bitka medzi Schenn a Martinom. O dve minúty neskôr sa Cizikasa po prihrávke dostal spoza Brna do veľkého Baileyho, ten však Brno prestrelil. New York nevyužil presilovú hru, ale v 32. minúte sa dostal do výklenku Pulock pri hraní pneumatík proti pneumatikám. Vasilevskij tentoraz pokarhal svoju temnotu.

Ďalej pokračujem v inzercii

Aj na začiatku tretej tretiny hrali Islanders oslabení, ale v 50. min mal anč hru 40 sekúnd pri rozpätí dvoch gemov. Nevyužili to. Beauvillier, ktorého chytil Vasilevskij, mal zlú presilovú hru. V temnote hry nechcel urobiť chybu, a keď to vyzeralo na prívlač, trafil Kuera, ktorý po prihrávke McDonagha rozhodol o ligamente z jeho pásu.

Andrey Vasilevskij
60:00 27/28 59:42 19/21
Curtis McElhinney

Ladd odohral prvý zápas v play off od roku 2016 a celkovo prvý od 10. marca … Kuerov zaznamenal svoju siedmu remízu v kariére v play-off, bol blízko jedinému klubovému rekordu Tylera Johnsona a Martina St. Louis. … Long glov sriu v play-off ako Hedman ahal v histórii NHL jediný obranca Paul Coffey v roku 1983 (pzpasov). … Gl Matta Martina ukončila sériu v trvaní 304 minút a 46 sekúnd, počas ktorej sa Tampa neprehriala. vytiahla ju z druhého srie proti Bruins. … Martin strelil svoje piate gl v play-off. V základnej časti ich strelil rovnaký počet, ale odohrali v nich ďalších 37 duelov (55).

READ  Predpoveď Gruzínska vs Arménsko, kurzy, tipy, ako sa pozerať

Hviezdy duelu: 1. A. Vasilevskij, 2. N. Kuerov, 3. V. Hedman (pobočky TBL)

Nikita Kuerov, tonk Blesk: S McDonaghom sme sa na seba pozreli. Vedel som o tom, čo sa deje, a on pravdepodobne vedel o mne. Urobil pekný úder korunou a to, čo som musel urobiť, bolo trafiť do pruhu. Zahral to výborne.

Barry Napriek, Trner Islanders: Je to ako rana na bruchu. Dnes sme mali energiu, hrali sme hru, ale nedostali sme požadovaný výsledok. Deň hry som naozaj vypil, mono, s výnimkou posledných 30 sekúnd.