šport

Európska sezóna AmaWaterways 2023 ponúka hosťom viac spôsobov, ako vidieť Európu

Európsku sezónu AmaWaterways 2023 hostila Kristin Karst, spoluzakladateľka a výkonná viceprezidentka, po úvodnom stretnutí výletných manažérov v AmaMagna.

Hostia môžu teraz nastúpiť na „19 ocenených plavieb“ luxusných riečnych plavieb, z toho päť na plavby po riekach Francúzska, päť na plavby tulipánmi v Holandsku a Belgicku na začiatku jari a desať pre hostí. Plavby po riekach Rýn, Mohan, Mosela, Dunaj a Douro.

„Naši manažéri výletných lodí dodávajú dovolenkám našich hostí extra iskru a je skvelé zažiť európsku sezónu 2023 osobne,“ povedal Garst. „Vidíme silný dopyt po cestovaní na rok 2023 a získavame veľa rezervácií na poslednú chvíľu na všetky dátumy vrátane tohto leta. Cestovanie s celou rodinou vytvára špeciálne spomienky, ktoré zostanú na celý život, a odlety v júli a auguste sú skvelé mesiace na cestovanie,“ dodal. s bezplatným pre všetkých a turistickými a cyklistickými túrami vrátane našej, ochutnávkami vín a úžasnými kulinárskymi zážitkami.“

Nakladaná guľa v mori

Hostia si teraz môžu zahrať najrýchlejšie rastúci šport v Amerike na plnohodnotnom ihrisku na náleve na Sun Deck. Amamakhana. Podľa USA Pickleball sa hra hrá s loptou s lopatkami a jamkami a preberá prvky z bedmintonu, tenisu a ping-pongu. Hovorí AmaWaterways Amamakhana Je to prvá riečna výletná loď, ktorá má na palube nálev, čo hosťom dáva možnosť zostať aktívni počas celej dovolenky.

Súvisiace: Oslávte černošskú históriu a kultúru s oduševnenými epikurejskými zážitkami AmaWaterways

Medzi najvýznamnejšie udalosti európskej sezóny AmaWaterways 2023 patria:

Hlboké skúsenosti vo Francúzsku: Tieto plavby spájajú hostí s bohatou históriou, kultúrou, jedlom, vínom a obyvateľmi Francúzska na špeciálne organizovaných výletoch. Pobrežné exkurzie zahŕňajú vínne festivaly, hľuzovky pokladov a prehliadky miest niektorých z najobľúbenejších oblastí Francúzska. Hostia si môžu zarezervovať aj kombinované plavby, ktoré im umožnia navštíviť rôzne regióny a rieky v rámci jedného výletu a zároveň ušetriť 10 % na po sebe idúcich výletoch.

READ  IIHF - Finále vo Francúzsku

Nové plavby po rieke Seven: Podľa AmaWaterways to bude debut jej najdlhšej plavby, ktorá pokryje 14 krajín za 45 dní. Hostia si môžu vybrať z troch termínov, každý itinerár s jedinečnými zážitkami a viac ako 130 bezplatných výletov na pobrežie. Cestujúcich čaká sedem plavieb po rieke do krajín ako Francúzsko, Nemecko, Maďarsko a Rumunsko, kde sa môžu dozvedieť o histórii a tradíciách každého regiónu a zároveň si pochutnať na miestnej kuchyni a pamiatkach svetového dedičstva.

Predĺžená sezóna na rieke Douro: Vďaka predĺženiu sezóny 2023 portugalskej plavby po rieke, ktorá teraz zahŕňa 14 spiatočných plavieb v Porte, budú mať hostia viac času na objavovanie mnohých regiónov Portugalska. Vrcholom je, že hostia si môžu užiť vianočné trhy začiatkom zimy, keď je počasie miernejšie a menej preplnené.

Nové štýlové itineráre: Kvôli populárnemu dopytu zaraďuje AmaWaterways do svojich plánov plavby na rok 2023 niekoľko nových tradičných hudobných festivalov: Dunaj. Kolekcia umožňuje milovníkom klasickej hudby navštíviť rodiská legendárnych hudobníkov ako Mozart a svetoznámu operu, aby si užili živé vystúpenia. Okrem toho sa hostia na tejto sedemnočnej plavbe plavia po riekach Rakúska, Maďarska a Slovenska pri počúvaní hudby legendárnych hudobníkov ako Mozart a Strauss.

AmaWaterways predstavuje novú päťnočnú plavbu po Dunaji Majestic Capitals. Hostia preskúmajú tri z najznámejších európskych hlavných miest – Budapešť, Maďarsko; Bratislava Slovensko; a Viedeň, Rakúsko. Exkurzie zahŕňajú horské túry, cyklistické výlety a ochutnávku miestnej kuchyne. Tento balík bude dostupný a odoslaný počas apríla, mája a decembra Amalia, AmaviolaA Amamakhana.

Predĺžte si pobyt v Európe

Podľa AmaWaterways majú hostia na vybraných plavbách do 31. marca 2023 dostať pozemný balík na dve, tri alebo štyri noci. Hostia AmaWaterways budú ubytovaní v štvor- alebo päťhviezdičkových hoteloch s týmito pozemnými balíčkami, s jednoduchými transfermi a prepravnými službami medzi hotelmi a loďou.

READ  2021 Prvé kolo US Open - Christian Karin vs. Norbert Combos Ukážka a predpoveď

Ktoré európske mesto by ste navštívili ako prvé na plavbe po rieke AmaWaterways?

Autor: Nico Balkaran

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close