šport

Fehervari sa vracia, aby sa pripojil k neformálnemu skejtu Washington Capitals

ARLINGTON, VA – Marty Party je späť v okrese, keď sa Martin Fehervari oficiálne pripojil k neoficiálnym skejtom Washington Capitals.

Dvadsaťdvaročný mladík má za sebou rušnú sezónu na Slovensku, kde si počas tréningu v záverečnej časti pred cestou do DC odštepil dva predné zuby, no pred návratom do DC mu ich zubár opravil.

Fehervari sa pripája k nabitej skupine návratom Matta Irvina a ďalších, spolu s Jevgenijom Kuznecovom, Alexom Ovečkinom, Carlom Hagelinom, Nickom Dowdom, Garnetom Hathawayom, Johnom Carlsonom, Nickom Jensenom a ďalšími.

Prečítajte si viac na WHN: Aktualizácie zranení Washington Capitals

S oboma zubami v takte sa Fehervari zúčastnil nácvikov pri prejazde a bitky s plným ľadom a zaujal svoje obvyklé miesto po boku Karlssona. Jeho tím prehral boj náhlou smrťou OT. Neformálne korčuľovanie viedol tréner Goldingu Scott Murray.

Slovensko sa snaží vybudovať a Silný nový rok. Minulý ročník zakončil s ôsmimi gólmi a deviatimi asistenciami za 17 bodov v 79 zápasoch. Celú kampaň top páru korčuľoval po boku Carlsona. Jeho vynikajúca hra a silné korčuľovanie, ako aj jeho prechod do top-párovej úlohy D-mana v jeho prvom roku, viedli Caldera k 14. miestu v hlasovaní.

Tréningový kemp začína budúci týždeň. Conor Sheary je jediným korčuliarom Washingtonu, ktorý sa ešte nezúčastnil.

Vitajte vo svojom novom domove pre správy, analýzy a názory Washington Capitals. Ako sme my FacebookNasleduj nás TwitterA nezabudnite sa prihlásiť na odber WHN+ pre všetok obsah určený len pre našich členov od Sammyho Silbera a National Hockey Now Network.

READ  Alex Eyla debutuje v Poľsku za 100 000 $

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close