Medzinárodné zhromaždenie: Bookie pomáha Fínsku v Lige národov – Novinky

Útočník Norwich City Timu Buki prispel v nedeľu večer k výhre Fínska nad Bulharskom 2: 0.

Keď bulharská strana začiatkom druhého polčasu elegantne zakončila Roberta Taylora, fínsky útočník pomohol dosiahnuť prvý gól v hre. Bookie odohrá 87 minút, čo viedlo k posledným trom zápasom za Rosmus Karjalinen.

Škótsko Kennyho McLeana zvíťazilo v lige národov nad Slovenskom 1: 0, stredopoliar sa predstavil v 90. minúte. Vďaka výhre sa po treťom zápase Škótska dostali na vrchol skupiny B2.

Strelec mesta Michael McGovern si vyslúžil miesto v základnej zostave v Severnom Írsku a porazil Rakúsko 1: 0. Prehrou sa Íri dostali na štvrté miesto v skupine B1 Ligy národov, o tri body za tretím Rumunskom.

McGovern nebol jediný v akcii, keď Tim Krul v Lige národov vyrovnal na 0: 0, keď v Holandsku bol nevyužitým náhradníkom Bosna a Hercegovina. Výsledkom je, že skupina A1 vidí národný tím na druhom mieste, pričom po ruke sú Poľsko a Taliansko.

Adam Ida medzitým nie je v zostave City, ktorá remizovala s Írskom 0: 0 v Írsku. Strana Stephena Kennyho je v skupine B4 na treťom mieste, štyri body za druhým Fínskom a päť bodov za prvým Walesom.

READ  Pozrieť sa na rozdiel: Tieto FOTKY od Hasprovej majú 22 rokov!