Technológie

Exkluzívne – Podrobnosti o Assassin's Creed Red Engine, budovaní základne, boji a ďalších

Ak ste nebývali pod skalou asi posledný rok, viete, že Assassin's Creed Red je ďalším veľkým titulom Assassin's Creed, ktorý vyjde budúci rok. Oficiálne nevieme nič iné ako to, že hra sa bude odohrávať vo feudálnom Japonsku a bude sa spájať s 'Infinity' – ústredným spúšťačom série Assassin's Creed. Na druhej strane úniky a správy vrhli svetlo na to, čo môžeme očakávať, vrátane našej vlastnej správy, ktorá odhalila, že v titule budú dvaja protagonisti, Nao a Yasuke.

Dnes som sa chcel ponoriť trochu hlbšie do herných mechanizmov a Redovho enginu, pretože úprimne povedané, vyzerá to, že je stavaný pre „novú éru“ franšízy.

Na začiatok treba povedať, že franšíza Assassin's Creed sa nemusí nutne presúvať na nový engine, ale skôr na podstatnú evolúciu svojho takzvaného „nákovového potrubia“. Zdroje vysvetľujú, že potrubie Anvil umožňuje všetkým rôznym štúdiám Assassin's Creed (ktorých je veľa) pracovať z jednotnej vetvy, namiesto toho, aby mali rôzne verzie a vetvy. Vpred, Assassin's Creed vizuálne ťaží z lúčmi sledovaného globálneho osvetlenia a línií virtuálnej geometrie.

Prechod na Anvil Pipeline znamenal, že tímy museli úplne prepracovať všetko v sérii, vrátane animácií, parkourového systému, dynamického počasia a ďalších.

Boj Assassin's Creed Red mi bol opísaný ako podobný Valhalle, no s väčšou krvou a sťatím hláv. Stealth hrá dôležitú úlohu v červenej farbe, podobne ako Splinter Cell, hráč môže vypnúť pochodne, schovať sa vo vysokej tráve a kríkoch a dokonca sa sem nasťahovať, kedy chce.

Zábery, ktoré boli poskytnuté Insider Gaming pod podmienkou, že zábery nebudú zverejnené, tiež ukázali veľký vývoj v aspekte osady Valhalla. V červenej farbe si hráči môžu postaviť svoju osadu vo veľkom meradle s názvom 'Úkryt'. Úkryt umožňuje hráčovi vybudovať si arzenál, dojo, alter a ďalšie podľa vlastného uváženia. Tieto budovy sú prispôsobiteľné, od výberu umiestnenia budovy cez vnútorné usporiadanie až po možnosť vybrať si dizajn strechy a kde vystavíte svoje zbrane a brnenie.

READ  SAS - Novinky - Slovensko blízko k novému superpočítaču PERUN

Celkovo franšíza Assassin's Creed urobila obrovský skok vpred a náš prvý pohľad bude s Assassin's Creed Red, ktorý by mal vyjsť v najbližších mesiacoch.

Čo si myslíte o všetkých detailoch o Assassin's Creed Red? Dajte nám vedieť v komentároch.


Ak chcete získať ďalšie informácie o hre Insider Gaming, pozrite si naše exkluzívne spravodajstvo o ďalšej hre Battlefield, ktorá bude obsahovať bezplatný battle royale.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close