Technológie

Logitech MK295 Silent Wireless Combo sa postará o ticho v kanceláriách

Logitech predstavil nový bezdrôtový set klávesnice a myši s názvom MK295 Silent Wireless Combo. Výrobca sľubuje dobre známu hmatovú odozvu aj napriek tomu, že nové príslušenstvo má byť až o 90% tichší.

Nový set Logitech MK295 Silent Wireless Combo je vybavený proprietárne technológiou SilentTouch, ktorá má byť podpísaná o zníženie hlučnosti pri písaní a klikanie až o 90% v porovnaní s jej predchodcom. Na rozdiel od prvých tichých periférií na trhu pritom ide po cenovej stránke o pomerne dostupný set.

ZDROJ | logitech

Vieme, že hluk je pri práci doma či v kancelárii jedným z najškodlivejších faktorov ovplyvňujúcim kreativitu, učenie, produktivitu i duševnú pohodu. Naša technológia SilentTouch v novom tichom bezdrôtovom combo MK295 umožní sústrediť sa lepšie na prácu a obmedziť nepríjemné okolité ruchy,„Povedala Delphine Donne-Crock, generálna riaditeľka spoločnosti Logitech pre oblasť kreativity a produktivity.“Táto nová tichá súprava ponúka pohodlné používanie a hmatovú odozvu, ktorú užívatelia dobre poznajú z našej najpredávanejšie kombinácie klávesnice a myši, ale bez hluku!

ZDROJ | logitech

Logitech nerobil pri návrhu tichej klávesnice v podstate žiadne konštrukčné kompromisy. Ide totiž o klávesnicu so štandardnou veľkosťou, známymi vyklápacími nožičkami a navyše aj s konštrukciou odolnou proti poliatiu. Poteší aj výdržou batérie, ktorá má podľa výrobcu dosahovať až 36 mesiacov.

pozriHuawei Watch GT2 Pre: Parádny výdrž, bezdrôtové nabíjanie a vlastný OS

Tichá myš vydrží s jednou batériou približne 18 mesiacov, pričom na pripojenie k počítaču využíva starý známy USB adaptér s dosahom 10 metrov.

ZDROJ | logitech

Nový set bude dostupný aj na slovenskom a to už koncom septembra za odporúčanú cenu 35,99 €. Dodávaný bude v tmavosivej a svetlo šedej farbe.

READ  Tenis: Mestské turnaje sa v nedeľu končia v tenisovom centre Bossier

zdrojTlačová správa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close