Technológie

Fallout prichádza do Fortnite Battle Royale na základe nových upútavok

Fortnite oficiálne oznámil spoluprácu s Falloutom.

Mega hit battle royale titul je oficiálny Účet X/Twitter dnes správu potvrdil, zdieľajúc obrázok zobrazujúci muža v nejakom brnení Brotherhood of Steel T-60, ktorý vyzerá hrdo a stojí v prašnej krajine. Samotný príspevok nezdieľa nič o tom, čo bude crossover, okrem zmienky o ikonickom žmurkaní a póze Walta Boya.

Vývojár Epic Games tiež aktualizoval spravodajský kanál Fortnite v hre a potvrdil, že kapitola 5 Season 3: Wreck príde dnes, 24. mája, „s láskavým dovolením Brotherhood of Steel“.

Kapitola 5 Sezóna 3: Aktualizácia skorumpovaných noviniek, The Collapse of Fall sa blíži. Natočené na Fortnite spoločnosťou IGN.

Fanúšikovia môžu hádať, aký obsah Fallout príde do Fortnite, ale s toľkými postavami, predmetmi a momentmi, z ktorých sa dá vytiahnuť, nemôžeme povedať, čo očakávať. Prinajmenšom to vyzerá tak, že Bratstvo ocele, najznámejšia frakcia Falloutu, sa pravdepodobne objaví v nejakej forme ako kupovateľný skin. Niektorá hudba zo série, ako napríklad I Don't Want to Set the World on Fire od The Ink Spots, by sa tiež mohla v určitej forme objaviť a nebolo by šokom vidieť skin Walta Boya.

Počiatky Falloutu siahajú do vydania pôvodnej hry na konci 90. rokov. Hoci si odvtedy získala popularitu, IP Bethesda a Microsoft dosiahli nové výšky vydaním televízneho seriálu Fallout od Amazon Prime Video minulý mesiac. S ohľadom na to môžu hráči očakávať, že sa objavia nejaké postavy, ako napríklad Lucy Elly Purnell, Maximus Aarona Motona a duch Waltona Gogginsa.

Vzhľadom na to, že ďalšia sezóna Fortnite bude spustená veľmi skoro, nebude to dlho trvať, kým sa dozvieme viac o tom, čo má Fallout Collab v obchode. Zatiaľ si hráči stále užívajú Chapter 5 Season 2: Myths and Men.

READ  PS5 má Bloodborne, ale je to Astro Bot v prestrojení

Pre viac informácií o post-apokalyptickej sérii Bethesdy si môžete prečítať o tom, prečo si myslíme, že si pôvodné hry Fallout zaslúžia remake. Môžete si tiež prečítať, prečo Nintendo nedovolí Samusovi pripojiť sa k Fortnite.

Michael Cribe je nezávislým prispievateľom do IGN. O tomto odvetví začal písať v roku 2017 a je známy najmä vďaka svojej práci v predajniach ako The Pitch, The Escapist, OnlySB a Cameranx.

Nezabudnite ho sledovať na Twitteri @MikeCripe.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close