Technológie

Fanúšikovia hovoria, že Tomb Raider 1-3 bol remastrovaný na Epic Games Store a je „veľmi vyleštený“.

Ak ste hrali cez remastrovaný Tomb Raider 1-3 na Epic Games Store, všimnete si, že je trochu odlišný od ostatných verzií.

Ako bolo spomenuté Malý medipack, verzia Epic Games Store má oproti iným platformám niekoľko vylepšení. Napríklad úroveň Nevada v Tomb Raider 3 je celkovo „veľmi vybrúsená“ vďaka lepším textúram a animáciám.

Medzitým má fotografický režim verzie Epic Games Store viac póz – celkovo 21.

Tomb Raider 1-3 Remastered Review Chat s Ianom a Aoife.Sledujte na YouTube

Medzi ďalšie rozdiely patria realistickejšie snehové vločky, ďalšie strechy (ľahké diery) v úrovniach Grécka, iný skybox v úrovni Kolosea a ďalšie. Small Medipack poznamenáva, že moderné ovládacie prvky hry sú tiež „trochu lepšie ako iné platformy“ vo verzii Epic Games. „Kamera je veľmi stabilná a reaguje,“ povedali.

V EGS to však nie je lepšie. Podľa niektorých hráčov sa tu lámu rekordy. Takže tu to je. Celé vlákno rozdielov si môžete pozrieť nižšie.

Eurogamer kontaktoval vývojára Tomb Raider 1-3 Remastered Aspire pre viac podrobností o rozdieloch. V čase písania tohto článku ich oficiálne neuznala.

Tomb Raider 1-3 Remastered vyšiel začiatkom tohto mesiaca a dali sme mu štyri hviezdičky, čím sme uznali niektoré z jeho starých kvalít.

„Táto kolekcia sa mi stále páči, pretože je starostlivo vytvorená a s láskou aktualizovaná, ale má potenciál byť nepríjemná, nemotorná, frustrujúca a nechať ma uviaznutého. Je to kolekcia, ktorá chápe, že Tomb Raider je hra, ktorá sa týka výlučne jej ovládania a stále – Ako to urobiť Hoci sa zdá, že sa to nedarí,“ napísal náš Donlon v recenzii Eurogamer's Tomb Raider 1-3 Remastered.

Spolu s týmito hrami sa pripravujú dve predstavenia Tomb Raider, jedna na Amazone a jedna na Netflixe. Amazon údajne pracuje aj na filmovej adaptácii Tomb Raider.

READ  Oud a Fable na výstave hier Xbox – správa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close