Technológie

Novoobjavený súbor Nintendo ukazuje „odnímateľné zariadenie s dvoma obrazovkami“.

Obrázok: Cez WIPO / Nintendo

Povesti o nástupcovi Switch sa v posledných mesiacoch stali hlasnejšími a teraz boli objavené nejaké nové záznamy Nintendo.

Nové nápady a dizajn spoločnosti Nintendo boli prvýkrát podané spoločnosťou videohier 11. novembra 2022 a boli zaznamenané na webovej stránke „World Intellectual Property Organization“.

Boli verejne zdieľané začiatkom tohto týždňa, 26. októbra 2023, a hoci je pravdepodobne najlepšie zmierniť vaše očakávania, príspevok, ktorý niektorých fanúšikov Nintenda okamžite rozzúril.Dvojitá obrazovka, odnímateľné zariadenie„Pripomína 3DS.

Môžete vidieť komentár vyššie a nižšie a tu je úplné vysvetlenie:

„Toto elektronické zariadenie obsahuje prvé zariadenie a druhé zariadenie. Prvé zariadenie a druhé zariadenie môžu byť navzájom odpojiteľné. Prvé zariadenie má prvý povrch a prvý displej a prvú spojovaciu jednotku. Prvý povrch, druhé zariadenie je druhý povrch, druhý displej je umiestnený na druhom povrchu, druhý je druhý zadný povrch na druhej strane povrchu a druhá pripájacia jednotka je umiestnená na druhom zadnom povrchu. pripojený k prvej pripojovacej jednotke v prvej orientácii alebo v druhej orientácii obrátenej od prvej orientácie. V prvej orientácii je druhý zadný povrch umiestnený tak, aby zakrýval prvý pohľad. V druhej polohe pripojenia Keď je pripojená druhá spojovacia časť k prvej spojovacej časti v druhom smere je druhý zadný povrch umiestnený tak, aby nezakrýval prvý pohľad.“

Niektoré z ďalších súborov Nintendo špecifikujú, ako sa systémový ventilátor, tlačidlá a obrazovka pripájajú k zariadeniu.

Všimnite si, že takéto použitia a patenty nemusia nevyhnutne zaručovať nejaký druh následných správ alebo produktov v budúcnosti. Spoločnosti, vrátane Nintenda, to často robia, aby ochránili svoje vlastné nápady a neskôr sa k nim vrátili.

Nintendo podal
Obrázok: Cez WIPO / Nintendo

Stojí za zmienku, že zariadenie s dvoma obrazovkami nebolo predmetom nedávnych fám o údajnom nástupcovi Switch.

V skutočnosti nedávna fáma zo septembra naznačila, že pokračovanie Switch sa ukázalo vybraným vývojárom na tohtoročnom Gamescom. Okrem toho technologické demo Zelda: Breath of the Wild tvrdí, že beží pri 4K, 60 fps.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close