Technológie

Converged Packet Core od Mavenir vybral Slovak Telekom

Mavenir, natívny cloudový poskytovateľ sieťovej infraštruktúry, ktorý buduje budúcnosť sietí, dnes oznámil, že Slovak Telecom si na použitie vo svojej sieti vybral plne kontajnerové riešenie konvergovaného paketového jadra Mavenir – Mavenir sa stal jeho kompletným technologickým partnerom siete.

Mavenir už poskytuje hlasové a messagingové služby pre slovenského operátora a teraz bude nasadený na privátnej cloudovej platforme Container-as-a-service (CaaS) Slovak Telecomu, ktorá poskytuje dátové služby v celej doméne paketového jadra pre „všetky Gs“. Nová dohoda tiež umožní Mavenir integrovať funkcie novej generácie pre natívne cloudové 5G samostatné (SA).

Táto zvýšená dodávka do dcérskej spoločnosti Deutsche Telekom na Slovensku pridáva k predtým oznámenému zavedeniu Converged Packet Core Solution spoločnosti Mavenir pre dcérske spoločnosti v Českej republike (T-Mobile Česká republika) a Maďarsku (Magyar Telekom). Simultánny prenos existujúcich technológií dodávateľov do viacerých krajín rozširuje stopu komplexných dodávateľov technológií Mavenir v celej Európe a posilňuje úspešné dlhodobé partnerstvo s Deutsche Telekom v Nemecku.


Predpovede Comarch Telecom 2024

Mavenir's Converged Packet Core urýchľuje prechod na 5G a urýchľuje zavádzanie nových podnikových aplikácií a služieb, ktoré využívajú kľúčové schopnosti 5G, vrátane nízkej latencie a segmentovania siete. Cloudová natívna architektúra – aplikácie a služby sú účelovo vytvorené pre cloudový model – poskytujúce jednoduchú škálovateľnosť, oddelenie hardvéru, agilitu, prenosnosť a odolnosť naprieč verejnými, súkromnými a hybridnými cloudmi.

Technológia Mavenir v jedinečnom prístupe kombinuje makro jadro s podnikovým jadrom – scenáre siahajúce od centrálneho nasadenia s ďalšími vzdialenými lokalitami až po základné riešenia 5G implementované na mieste. Integráciou podnikovej sieťovej technológie, ktorú je možné aktualizovať v teréne, do podnikového kampusu s lokálnym rozdeľovaním údajov sa vzdialené lokálne riešenia UPF (prevádzka používateľskej roviny) spoločnosti Mavenir dodávajú priamo do UPF a sú k dispozícii na použitie. Servery pre zníženú latenciu a zvýšenú bezpečnosť pre citlivé dáta.

READ  Wonderlands Crossplay je stále nefunkčný, tak si kúpte novú konzolu

CTIO a dočasný generálny riaditeľ Slovak Telecomu Vladan Peković

Mavenir je osvedčeným a spoľahlivým technologickým partnerom Slovak Telecomu a jeho technická zdatnosť, natívne cloudové možnosti a prístup k interoperabilite sú ideálnym východiskovým bodom pre našu neustálu inovačnú cestu. Sme nadšení, že sa môžeme posunúť vpred s Converged Packet Core od Mavenir ako základným kameňom našej cestovnej mapy budúcich služieb.

Ashok Kundia, vedúci základnej siete Mavenir

Teší nás rozšírenie spolupráce so Slovak Telecom, ktorá stavia na pevných základoch nášho dlhoročného partnerstva. Integráciou Converged Packet Core od Mavenir do svojej existujúcej siete vytvára Slovak Telecom agilný, škálovateľný a robustný základ na poskytovanie transformačných, diferencovaných služieb svojim podnikovým zákazníkom.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close