Technológie

Fanúšikovia hry Pokemon Go vyzdvihujú dobrodružstvo Paldean ako „najlepšiu udalosť vekov“.

Publikovaný: 2023-09-08T13:16:11

Aktualizované: 2023-09-08T13:16:24

Akcia Pokemon Go A Paldean Adventure práve prebieha a fanúšikovia ju už nazývajú „najlepšou udalosťou vekov“ vďaka bonusom Ultra odomknutia, zlatým pokéstopom, novým Pokémonom a ďalším.

Rok 2023 je pre Pokémon Go búrlivý. Od nových funkcií až po krik komunity je jasné, že Niantic má za sebou slušnú časť úspechov a neúspechov s novými funkciami a nedávnymi udalosťami.

Avšak aktuálna udalosť A Paldean Adventure, ktorá obsahuje niekoľko rozkošných nových Paldean Pokémonov a niekoľko užitočných odmien, hráčov absolútne nadchla, pričom niektorí hovoria, že je to „to najlepšie, čo som videl, odkedy som začal“.

Článok pokračuje po inzeráte

Niantic

Fanúšikovia hry Pokemon Go milujú „skvelú“ novú udalosť Ultra Unlock

Uverejnenie na RedditeFanúšik hry Pokemon Go sa podelil o svoju lásku k udalosti A Paldean Adventure a vysvetlil, že „to hrali od spustenia a v priebehu rokov si robili prestávky a veľa zmeškali“.

Keď pred piatimi mesiacmi začali opäť hrať, podarilo sa im dosiahnuť úroveň 43. Ale vďaka ultra odomknutým bonusom, ktoré sú súčasťou akcie A Paldean Adventure – ako 4x Catch XP a Stardust – teraz dosiahli úroveň 50.

Článok pokračuje po inzeráte

Povedali: „Tento Ultra Unlock je jednoducho úžasný!“

Čoskoro nato sa stovky hráčov pridali do komentárov, aby sa podelili o svoju lásku k najnovšej udalosti. Niektorí hovoria: „Je to veľká veľká udalosť!“ Zvýraznenie „Really Crazy Good Bonus“ ako dôležitého prvku.

Iní zdieľali svoju lásku k novému Pokémonovi a vysvetľovali, ako „radi chytajú niečo nové“ a dodali: „Pomáha mi to byť tou najlepšou udalosťou pre seba.“

Jeden komentátor sa podelil o svoje skúsenosti ako skúseného hráča, ktorý povedal: „Musím priznať, že hráme viac ako tri roky. Chytanie nových jeleňov je tak zábavné a bonus navyše je úžasný!“

Zatiaľ čo skvelé bonusy a noví Pokémoni sú určite vrcholom, iní chvália pridanie zlatých PokeStopov od Nianticu a vysvetľujú, že „neuveriteľne uľahčujú doplnenie zásob pokeballov“.

Článok pokračuje po inzeráte

Spolu s chválou za funkcie hry jeden tréner komentoval: „Už je to nejaký čas, čo som videl ľudí hrať každý deň v mojom miestnom parku a celý týždeň od tejto udalosti bol plný hráčov POGO.“ Aká je popularita tohto podujatia naozaj je.

Je jasné, že fanúšikovia milujú novú udalosť s jej novými Pokémonmi, bonusmi na odomknutie Ultra a dlho očakávanou špeciálnou výskumnou úlohou s baldeenskými štartérmi. Ešte lepšie je, že s udalosťou Ultra Unlock: Baldia, ktorá sa začína 10. septembra 2023, je toho viac.

Článok pokračuje po inzeráte

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close