Technológie

Final Fantasy 14 Final Fantasy 9 Referencie v Tantrail „Tajomstvo,“ hovorí riaditeľ

Áno, sú Veľa Zberateľská edícia Final Fantasy 14 Dantrail odkazuje na Final Fantasy 9… nie, to nie je náhoda.

„Možno ste si tu všimli veľa odkazov na Final Fantasy 9… dôvod je tajný,“ povedal producent/režisér Naoki „Yoshi-B“ Yoshida počas svojho prejavu prostredníctvom prekladateľa. Skupina PAX East. Potom si zazipsoval ústa a odmietol prezradiť čokoľvek bližšie. doberať siFinal Fantasy 14 Dantrail Trailer.

Nie je to, samozrejme, úplne tajomstvo. Niektorí z vás si možno pamätajú, že zvesti o remaku Final Fantasy 9 začali s niekoľkými neohlásenými hrami, ktoré unikli cez únik databázy GeForce Now pred niekoľkými rokmi, vrátane Final Fantasy 7 Remake, Kingdom Hearts 4 a Chrono. Cross Remaster.

Keďže Yoshida odmieta povedať viac, môžeme to zatiaľ nazvať fámou. Yoshida však opäť potvrdil, že pre Dantrail nebude vydaný fyzický disk a že budú existovať „komplexné“ verzie – celkovo štyri; Štandardná, digitálna zberateľská edícia, zberateľská krabička a zberateľská edícia – podrobne uvedené na oficiálnej webovej stránke, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, ktorú z nich si chcete kúpiť.

Final Fantasy 14's Dawntrail vyjde v plnom rozsahu 2. júla 2024 – Early Access klesá týždeň pred 28. júnom – takže vy a vývojový tím Dawntrail máte „týždeň“ na to, aby ste získali toľko očakávané DLC, Shadow of the Elton Ring. Zemský strom.

Počas tohto víkendu na PAX East producent/režisér Naoki „Yoshi-B“ Yoshida škádlil, že tím dúfal, že otvorí Early Access o týždeň skôr, ale potom… „Eldon Ring DLC…“

Dawntrail bude nasledovať Endwalker, hru, ktorá bola po vydaní taká populárna, že bola stiahnutá z predaja. Nové rozšírenie obsahuje kompletné obsadenie vracajúcich sa postáv a tropické, oceánske prostredie inšpirované Južnou Amerikou.

READ  Sony naplánovalo ďalšiu veľkú Playstation 5 prezentáciu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close