Zábava

Finále Farmy bude úplne iné: veľká šou, nové disciplíny, väčšia aréna! | Aktuálne

Tento rok je špeciálnou nielen originálnou témou Mesto verzus dedina, vďaka čomu museli poľnohospodári prekonať svoje predsudky a byť presvedčení, že tak ako mesto nemôže žiť bez dediny, tak nemôžu dedinčania existovať bez obyvateľov mesta. Okrem témy sa však Farm 12 od ostatných líšila aj aktuálnou situáciou vo svete. Už aj tak náročná organizácia projektu sa ešte viac skomplikovala, pretože pre úspešné dokončenie predstavenia bolo potrebné dodržiavať najprísnejšie protipandemické opatrenia. A finále nebude výnimkou.

TIP: Sledujte Farm X-tra NAŽIVO hneď po finále Farmy 11. decembra v Markíze Plus!

„Počas realizácie finále Farmy 12 samozrejme nezbavíme hygienických opatrení, práve naopak, sprísnime. Štúdio, kde sa finále koná, bude pred priamym prenosom dôkladne vydezinfikované. Každý jeden človek, ktorý účastníci prípravy a natáčania budú musieť mať negatívny test, nie starší ako 12 hodín. Kľúčoví členovia štábu, rovnako ako finalisti a moderátorka Evelyn a manažér Martin, boli testovaní týždeň pred finále a zostali tak izolovaní, ako možné. Budú testované aj v deň finále. V hľadisku budeme sledovať šachovnicu, samozrejme, merať teplotu pred vstupom do štúdia, dezinfekciu na každom kroku a závoj, “potvrdil producent farmárska prehliadka Matúš Polakovič.

A aké bude po obsahovej stránke finále? Riaditeľ farmy Samo Jaško nám prezradil viac: „Tohtoročné finále sa bude niesť v štýle večernej show primetime, ktorá kombinuje pôvab, folklór a adrenalín. V porovnaní s predchádzajúcimi rokmi je to novinka. Budeme mať štyri úplne nové disciplíny, ktoré sú derivátom toho najlepšieho, čo v súčasnosti baví ľudí v týchto druhoch eliminačných reality šou. Celý program otvorí Mirror Family, v novej choreografii Mesto verzus dedina, ktorú pripravujú práve pre nás. Ich veľkolepé vystúpenie vo Wembley je najlepšou vizitkou potvrdzujúcou špičkovú kvalitu svetovej úrovne. Naše domáce tradičné ľudové piesne nám prinesú interpreta, ktorého zárukou dobrej zábavy sú desiatky miliónov vízií. Sú to Kollárovci a budú mať až dve vystúpenia. Nuž a špeciálny mashup coverov československých hitov pripravuje Gipsy Čáve. Konečná aréna bude väčšia, modernejšia, nebudeme používať žiadne vidiecke rekvizity. Aréna bude vyzerať celkom inak ako tá na Farme. Celý večer bude slávnostný, disciplíny budú zamerané na šikovnosť, vytrvalosť, mobilitu a vtip. Bude to skvelý večer. „

Určite sa však bude sústrediť hlavne na troch finalistov. Trojica bojuje o 75 000 eur Lukáš Stanislav, Henrich Kuľko a Xénia Gregušová. Svojho obľúbeného môžete podporiť zaslaním SMS a o celkovom víťazovi môže rozhodnúť aj váš hlas!

* Cena spätnej SMS 1,2 € s DPH. Službu technicky poskytuje A SMS, sro

Ak Lukášovi držíte palce, pošlite SMS v tvare 1 na číslo 6665.

Ak chcete, aby si Henrich užil víťazstvo, pošlite SMS v tvare 2 na číslo 6665.

Ak chcete, aby žena po dlhom čase opäť zvíťazila na Farme, podporte Xenia a pošlite textovú správu v tvare 3 na číslo 6665.

Sledujte finále Farmy 12 naživo o 20.30 v televízii Markíza.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close