Zábava

Obrázok amerických hráčov od Coco Goff z USDA spôsobil, že vyzerali „zle“.

MELBOURNE, Austrália (AP) – Coco Goff hovorí, že príspevok USDA na sociálnej sieti propagujúci amerických hráčov na Australian Open spôsobil, že vyzerali „zle“.

Goff najprv na príspevok, ktorý bol medzitým odstránený USDA, riadiacim orgánom tenisu Spojených štátov, napísal v príbehu na Instagrame: „Najhoršia vec, akú som kedy videl. ako nechutne vyzerajúci ľudia. Umelecký štýl je skvelý pre kreslenú reláciu, ale nie pre hype príspevok. Nesprávne.“

V pondelok, keď 19-ročná Goffová porazila Annu Karolínu Schmidlovú 6:3, 6:0, aby sa dostala do druhého kola Australian Open, povedala, že jej prvé príspevky boli vtipné, nie vážne. Zopakoval, že obrázok v kreslenom štýle Wild Thornberrys spôsobil, že všetci Američania vyzerajú zle.

„Ľudia si mysleli, že to myslím vážne a že som bol naozaj blázon,“ povedal. „A uvedomujem si, že TikTok humor je úplne iný ako Twitter. Povedal som si, nie, nie som blázon. Boli sme nešťastní (smiech).“

Goff povedal, že americký kolega Ben Shelton bol prvý, kto napísal o príbehu, potom sa do toho zapojila Jessica Pegula a napísala mu o tom SMS. “Smiali sme sa na každom jednom človeku, smiali sme sa na Sebies (Cordas), myslím, že Ben a Sebie boli najhorší.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close