Zábava

Primer 2023 IIHF Majstrovstvá sveta juniorov

Len fakty:

čo je to?: Tínedžerský hokej na najvyššej úrovni hral v Monctone a Halifaxe!

Kedy to je?: Práve teraz! Začína sa dnes, na Nový rok sa končia prípravné zápasy a po Novom roku sa začína medailové kolo. Finále/kolo zostupu sa končí 5. januára.

Kde môžem pozerať?: V Kanade je TSN, v USA NHLN a ak streamujete svoj hokej, TUBI.

Kto je úradujúci šampión?: Kanada

Prečo by som sa mal obávať?: Prečo, môžete sledovať, ako sa zajtrajšie hviezdy NHL stretnú Svetoví juniori Pýcha! Fabian Liesel a Dans Lokmelis vás prekvapia skôr, ako si oblečú čierno-zlaté!

A je to ten najneškodnejší hokej, aký kedy ľudia dostanú Úžasné Na ich úkor musia byť nejaké dobré veci. Navyše, evakuácia je konečne opäť v ponuke! Podľa môjho názoru sa tieto hry zvyčajne dobre pozerajú, takže som nadšený!

Bruins na majstrovstvách sveta juniorov

 • Švédsko berie prozreteľnosť Fabian LieselV 20 zápasoch AHL nazbieral 19 bodov a má šancu doviesť Švéda späť k medaile v tíme s vyšším oktánovým číslom, ako priniesli v posledných rokoch.
 • Sekera zostupujúceho Lotyšska je druhá zo všetkých súťaží, ale to neznamená, že ich favoritom je Bruin. Dans Lokmelis33 bodov v 27 zápasoch sa pretrhlo cez J20 Nationell vo Švédsku a snaží sa pomôcť UMassovi zostať v budúcom roku neporazeným molochom. LAT! VJ! Ach!

Ukážky skupiny:

Skupina A v Halifaxe

 • Hej hej vieš Kanada je nabitá a môže tento rok bojovať o zlato a to je aj tak šialené a stále dúfam, že tento systém zhorí na starej zemi, takže poďme naozaj za niekým iným.
 • Švédsko! Domov pre Liesel, severský domov niekdajšieho a budúceho Saabu, a ďaleko iný tím, než by ste mohli očakávať: Švédsko sa zvyčajne radšej sústredí na svoju pôsobivú defenzívnu a brankársku silu, ale v posledných rokoch sa k tomuto prístupu nepriklonilo. . Teda sú plný Ich útočná skupina je plná talentu. Fabian je určite vrcholom pre naše účely, ale očakáva sa, že draft v roku 2023 prevezmú od ich korčuliarov a vyberú nevyskúšané talenty na zadnom ihrisku. Zistíme, či je to pre Tre Kronor ten správny prístup a určite z toho vznikne veľmi vzrušujúci tím v žlto-modrom.
 • Česko! Tentoraz nie Bruins, aj keď „dve krstné mená“ vyhrali súťaž tým, že na párty priviedli Marcela Marcela. Oni sami sú vždy vtipní; Svozil a Jiríček vedú lepšie vyzerajúcu obranu ako v minulých rokoch, spolu s niektorými z najväčších chlapov, akých kedy uvidíte. Ľudia ako Petr Hauser, Jaroslav Chmelár či Matyas Sapovalijev. Lucas Tostal síce nie je, ale starne, a tak ich cieľ zostáva otáznikom. Dávajte pozor na Jiřího Kulicha; Hracie schopnosti tohto dieťaťa sú rôzne.
 • Obávam sa, že Nemecko v dnešnej dobe poslalo do NHL príliš veľa dobrých hráčov alebo ešte starších. Veľmi Zelená; Hranie na rôznych úrovniach DEL. Nie je na tom nič zlé, ale zdôrazňuje to, že majú veľmi tenkú hranicu chýb. Ich zápas proti Rakúsku môže byť jediným východiskom z tohto zápasu.
 • Rakúsko sa na turnaji predstaví ako „týpek z hororového filmu, ktorý zabije tú prekliatu vec.“ Všetci ukázali a povedali: „Hej!“ Keď ich spoznáte! Taktiež opory pre AlpsHL sú momentálne oveľa viac zastúpené; Myslím, že 90% tímu je z tej jednej ligy.
READ  Skyling získala titul v Premier League

Skupina B v Monctone

 • Súpiska tímu USA je kompletná. Boli obrovským prínosom pre NCAA, pretože odišli a naplnili súpisku o prestávke vysokoškolákmi, ktorí budú pre Kanadu najväčšou hrozbou. Sú samozrejme rýchlejšie ako zvyčajne malý Viac ako zvyčajne, takže môžeme vidieť, že USA budú nútené trochu sa odraziť od herných situácií kvôli rýchlejšiemu štýlu, ktorý sa od nich očakáva.
 • som bol Fínsko bude chválené za pokus vrátiť sa rovno do medailového kola, ale potom hrali proti Švajčiarsku oveľa tesnejší zápas, než ktokoľvek očakával, takže si myslím, že „pomalé rozbehy“ sa stávajú sporným bodom. Lejonat. Majú talent vyhrať medailu a ani zďaleka sa nedokážu priblížiť tomu, ako hrali dnes.
 • medzitým Švajčiarsko! Odkiaľ si prišiel!? Máte na svojej strane celkovo dve šance v NHL a hráte dobre! Útočíte na sieť, nepúšťate góly, dostávate bránku, kde sa dá… Dokážete to urobiť aspoň jeden zápas? Môžete vyhrať medailu. vs Všetky Túto ďalšiu zručnosť môžete vyznamenať. To je šialené.
 • Ale nezabúdajte, Slovensko sa tu stále motá a priniesli so sebou tú metrickú loďku budúcich talentov. Stále nedokončené; Rozvinul by sa aj Dali Dvorsky, ako aj Maxim Strabak; Spárovať to s chlapmi ako Maser, Slinka a Sycora? V tom spočíva trik; Ale budú musieť viac pracovať so Simonom Ladkoskim, čistým slovenským hrdinom, starým. Sú pripravené na to, aby niekomu (USA) spôsobili nejaké skutočné problémy.
 • Lotyšsko Dansa Lokmelisa je vždy emotívne. To nie vždy znamená, že je to dobré. Ale idú si odpracovať zadok; Znamená to, že musia tvrdo pracovať, aby nespadli. Drž hlavu hore, Lotyšsko, keď si tu, vždy nám prinesieš niečo zábavné!

Veľa šťastia všetkým hráčom, najmä všetkým Bruins hrajúcim na turnaji, a choďte si po zlato!

READ  Svetový rekord pre väčšinu remakov - filmové príbehy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close