Zábava

Vyhlásili osobnosti sociálnych sietí. Vyhrali ZOMRI, Plačková alebo Fero Joke

Social Awards Slovensko pozná svojich víťazov. Slováci nominovali do ankety televízie Markíza 192 influencerov, za ktorých mohli hlasovať od júna.

O najvplyvnejších osobnostiach sa dalo hlasovať v deviatich kategóriách: NAJLEPŠIA VEREJNÁ ZODPOVEDNOSŤ, NAJLEPŠIE CESTOVANIE, NAJLEPŠIA ZÁBAVA, NAJLEPŠÍ ŽIVOTNÝ ŠTÝL a KRÁSA, NAJLEPŠIE JEDLO, NAJLEPŠIA STRÁNKA SPOLOČENSTVA, NAJLEPŠIE FITNES a ZDRAVIE, NAJLEPŠIA RODINA a ŽIADNE LIMITY.

Z deviatich a neskôr troch finalistov dnes poznáme absolútnych víťazov. Vyhlásili ich na slávnostnom večeri, ktorý odvysiela televízia Markíza na online platforme Markíza Plus. Programom sprevádzala dvojica moderátorov Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra.

Víťazmi ankety Social Awards Slovakia sa stali známe mená. Pozrite si najvplyvnejšie osobnosti sociálnych sietí:

Špeciálna cena

V prvom ročníku Social Awards Slovakia sa stretla aj porota, ktorej úlohou bolo vybrať influencera s počtom sledovateľov do 10 000. Podmienkou bolo zvoliť profil so sociálnou výhodou, ktorý si zaslúži pozornosť. Podľa organizátora by úspech prieskumu mal pomôcť širšiemu publiku a zaslúžiť si významnejší úspech.

Ocenenie bolo udelené profilu @zuzanadi, kto spustil kampaň #climate needs.

READ  Ovplyvňovači, ktorí ukazujú pravú tvár ženy: Vidíme dokonalý život iných ľudí, ale nie je to pravda

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close