šport

Francúzske predpovede dňa otvorených dverí 1 vrátane Sheldona vs Sonego

Lorenzo Sonego French Open

4. októbra 2020; Paríž, Francúzsko; Lorenzo Sonego (ITA) v akcii proti Diegovi Schwartzmanovi (ARG) na Stade Roland Garros. Povinný kredit: Susan Mullen-USA TODAY Sports

Šou sa začína v nedeľu na French Open niekoľkými vzrušujúcimi zápasmi vrátane francúzskeho derby a debutu Bena Sheltona. Ako vždy, tu na LWOT budeme sledovať a predpovedať každý zápas. Kto podľa vás vyhrá v prvý deň?

Predpovede French Open na 1 deň

Karen Kachanov vs Constant Lestien

Jakub Bobrow: Lestienovi sa nepodarilo dohrať posledné dva zápasy na Roland Garros. Jeho kondícia je otázna, preto nečakajte, že bude mať Kachanov nejaké problémy.

Predpoveď: Kachanov o 2

Damian Gust: Constant Lestienne musel odstúpiť v troch z posledných piatich zápasov a nevyhral od februára. Francúz celý rok bojoval s fyzickými problémami a v nedeľu uvidíme, ako bude fit. Karen Kachanov by tu mal byť v druhom kole celkom bezpečný.

Predpoveď: Kachanov v 3

Jim Smith: Hra Karen Kachanovovej je vhodná na antuku vďaka jej energii a atletike. Rus má za sebou trochu horšiu-dolovú sezónu, ale s pridanou ochranou piatich najlepších setov by bolo skutočným prekvapením vidieť ho tu porazený.

Predpoveď: Kachanov v 3

Vložiť z Getty Images

Thanasi Kokkinakis vs Don Evans

Jakub: Očakávaj, že to bude ďaleko. Evans je na antuke veľmi nekonzistentný. Títo dvaja zviedli veľký boj na Nottingham Challenger v roku 2021, pričom Evans vyhral rozhodujúci tajbrejk setu a videl som, ako sa tu Kokkinakis vracia v prospech.

Predpoveď: Kokkinakis na 5. mieste

Damian: Tu sú dvaja nedocenení hlinení dvorci. Dan Evans je neľútostný konkurent, ktorý predvádza svoje ďalšie prednosti napriek tomu, že sedí na hline, zatiaľ čo otočná plocha forhendu Tanasiho Kokkinakisa dobre spolupracuje. Možno má Aussie malý príspevok k tomu, aká dobrá bude jeho kombinácia priestoru a sily na tomto krídle?

Predpoveď: Kokkinakis na 5. mieste

Jim: Môže to byť tak či onak. Thanasi Kokkinakis môže byť vhodnejší na tenis na antuke, ale zranenia obmedzili Austrálčana v tom, čo môže dosiahnuť, a Don Evans je šikovný operátor. Od aprílového semifinále v Barcelone nevyhral ani jeden zápas.

Predpoveď: Kokkinakis na 5. mieste

Jim: Ben Shelton ukázal pôsobivé schopnosti na antuke, aspoň pre hráča, ktorý nebol vychovaný na povrchu. Ale prehral posledné dva zápasy, čo pre Američana nie je zvlášť remíza. Lorenzo Sonego nebol vo zvlášť dobrej forme, ale v Ríme hral dosť dobre na to, aby naznačoval, že by mohol dostať lepšieho zo Sheldona.

Predpoveď: Sonego v 5

Hlavná fotografia: Susan Mullen-USA TODAY Sports

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close