Technológie

Generálny riaditeľ spoločnosti Take-Two hovorí, že únik traileru GTA 6 bol sklamaním, ale nemyslím si, že nám to nakoniec ublížilo

Spolu so správou o príjmoch Take-Two sa generálny riaditeľ Strauss Zelnick podelil o svoje myšlienky o úniku upútavky na veľmi očakávaný Grand Theft Auto 6 od Rockstar Games.

Zelnick povedal, že aj keď je „sklamaním“, že trailer unikol skôr, ako ho Rockstar oficiálne odhalil svetu, neveril, že to ublížilo vývojárskemu tímu.

„Je úžasné, keď je oznámenie traileru tou najväčšou novinkou, a potom sme boli takí šťastní, keď trailer prelomil internet…takže nemôžeme byť šťastnejší alebo nadšenejší,“ vysvetlil Zelnick pre IGN pred výzvou k zárobku. „Čo sa týka úniku, pre tím je to vždy sklamanie, ale v konečnom dôsledku si nemyslím, že nám to uškodilo.“

Grand Theft Auto 6 je jedným z najväčších herných oznámení roku 2023, ktoré prichádza ku koncu roka. Rockstar plánuje vydať prvý trailer na GTA 6 5. decembra 2023 o 9:00 ET. Tento trailer však unikol na X/Twitter menej ako 24 hodín pred jeho plánovanou premiérou, čo viedlo Rockstar k oficiálnemu predbežnému zverejneniu traileru na YouTube.

Ako poznamenal Zelnik, vývojári Rockstaru využili sociálne siete, aby vyjadrili svoju frustráciu nad uniknutým trailerom pred jeho premiérou. Trailer je však stále a Masívny Prekonanie rekordu Mr. Beast v počte prehratí na YouTube za 24 hodín. Jedna z hrateľných postáv hry, Lucia, sa tiež rýchlo stala obľúbencom fanúšikov, pričom fanúšikovia si ju už prispôsobovali v iných hrách.

Grand Theft Auto 6 vyjde budúci rok na PS5 a Xbox Series X/S. Ak sa chcete dozvedieť viac o GTA 6, pozrite si náš súhrn všetkého, čo sme sa o hre doteraz naučili.

Taylor je reportérkou IGN. Môžete ju sledovať na Twitteri @TayNixter.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close