Hlavné správy

Golf Business News – Majstrovstvá Slovenska tímov PGA CPG kradli

Golf Business News – Majstrovstvá Slovenska tímov PGA CPG kradli


Globálna verzia


21. novembra 2023 15:43 – Sponzorstvo a podujatiaPGA of Slovakia sa zapísala do histórie v golfovom klube Fontana v Rakúsku a stala sa prvým tímom, ktorý si odniesol domov International Team Championship a International Team Shield od začiatku podujatia pred 34 rokmi.

V ITC proti sebe bojujú tímy troch profesionálov z členských štátov Konfederácie profesionálneho golfu, zatiaľ čo súťaž International Team Shield uznáva PGA so 100 alebo menej členmi.

Po odvolaní prvého kola pre silný vietor sa do vedenia Buchmeltera okamžite dostal slovenský tím v zložení Adam Buchmelter, Juraj Zwarik a Michal Brezowski. Jeho štyri birdie na prvej deviatke nasledovali po štyroch birdie a Fontanovom neuveriteľnom hole-in-one za 62 na 15. priečke. Medzitým druhé skóre Slovenska pomohlo tímu skončiť na úrovni -10 po tom, čo sa Sverik prebojoval na solídnu úroveň, par 72. k udalosti.

„Myslím si, že je celkom zvláštne byť prvým človekom, ktorý vyhral oba tituly,“ povedal Puchmelter po prevzatí Sandy Jones Trophy na výročných cenách CPG podporovaných spoločnosťou Rolex, ktoré ukončili týždeň vzdelávania a výkonnosti CPG.

„Fontana tento týždeň odviedla obrovskú prácu pri príprave golfového ihriska a jeho uvedení do prevádzky. Nebolo také veterno ako včera, tak sme využili túto príležitosť a využili sme ju naplno… Mali sme štyri dni tréningu na Slovensku predtým a bolo to veľmi prospešné.

READ  Slovenská strana SAV upozorňuje na príjem detí v listoch dôchodcov – EURACTIV.com

Druhé miesto obsadil tím PGA of Holland v zložení Ralph Miller, Mark Reynolds a Ruben Wechkeler, tretí skončil rakúsky PGA.Federácia profesionálneho golfu / CPG / Golfový klub Fontána / PGA Slovenska

V súvisiacich správach…


GolfBusinessNews.com (GBN) je pre tisíce ľudí pracujúcich v golfovom biznise po celom svete.

Zaoberáme sa celým radom tém v rámci učebných osnov aj mimo nich. Naším cieľom je poskytnúť požadované informácie rýchlo a presne v ľahko použiteľnom formáte. Sme nezávislí od všetkých záujmových skupín.GBN archívy


Kontaktné informácie

Hlavná ulica 5/7
Dorchester-on-Thames
Oxfordshire OX10 7HH
Spojene kralovstvo

[email protected]


© 1999-2023 e.GolfBusiness.com Limited | Všetky práva vyhradené. | Zásady ochrany osobných údajov GBN


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close