Google sa stretne s Dice vo finále Gran Canaria Challenger Final

Gran Canaria, 27. februára 2021

Enzo Gogot A Steven Ten Úvodný zápas sa hrá vo finále dvojhry v nedeľu Challenger na ostrove Gran Canaria. Guwahati porazil hráča 4. úrovne Nikola Milojevič Srbsko 6: 2, 6: 2 vo finálovej štvorke v sobotu.

Svetová jednotka č. 216 z Francúzska, ktorá si musela v predchádzajúcom kole proti Argentínčanovi Marcovi Trungellitimu v stretnutí Topsy-Dervie zachrániť dva mečbaly, využila päť zo svojich deviatich šancí na zlomový bod a postúpila o hodinu a 29 minút.

Tees potom dokončil kvalifikačný beh na strednom kurte v tenisovej akadémii El Cortizo v Delte Alex Molkon Zo Slovenska. Dvadsaťdeväťročný Kanaďan získal 53 percent z celkového počtu bodov, ktoré uhral, ​​aby za dve hodiny a 35 minút vyhral set 6: 2, 3: 6, 7: 5.

„V tomto bode turnaja neexistujú ľahké zápasy.“ Povedala kocka. „Prvý set sa mi dobre rozbehol, ale v druhom sete som mal nejaké problémy. V treťom sete som sa dostal do vedenia a bol to zápas na dobrej úrovni.“

Obaja hráči sa snažia o svoj druhý titul na turnaji ATP Challenger a prvé miesto na antuke. Kocky vedú 2: 1 na Gogote. Rodák z Toronta so španielskymi rodičmi zvíťazil na poslednom stretnutí kvalifikácie o titul Roland Carros v roku 2020.

„Teším sa na veľmi ťažké finále.“ Gogot povedal o svojej nadchádzajúcej práci. „Toto je jediný vyzývateľ na antuke tento týždeň, takže sú tu všetci odborníci na antuku. Bol to náročný týždeň v oboch častiach žrebovania.“

Glasspool / Heliover boli korunovaní víťazmi štvorhry

READ  Prvý zápas Ajax Ligy majstrov v septembri. PSV a Feyenoord začínajú Európsku ligu 8. septembra.

Iné aktívne, Lloyd Glasspool Z Veľkej Británie a Harry Heliovara Fínsky titul vo štvorhre získalo Fínsko. Semená číslo 2 boli porazené Kimmer Copegens Z Belgicka a Španielov Sergio Martos Cornes 7-5, 6-1. Záverečná jedna hodina a deväť minút trvala.