šport

Grosslock sa k Blue Raiders pripojí v januári

Murfreesboro, Tennessee. – Hlavný tréner tenisu mužov stredného Tennessee Jimmy Borendam The Blue Raiders oznámili neskoré pridanie Jakuba Groslaka do triedy 2023.

„Jakub je pre nás vzorom,“ povedal hlavný tréner MTSU Jimmy Borendam. V škole je silným študentom, chce cvičiť a vynikať každý deň. Zmena je v januári vždy ťažká, ale je prispôsobivý a odolný. Čo najrýchlejšie sa aklimatizovať môže byť problém. Má veľa hry a bude silnou posilou.“

Rodáčka zo slovenskej Bryslavy Kroslak sa pri svojom januárovom nástupe na univerzitu presadí v dvojhre aj štvorhre. K Blue Raiders zo Stratnej Športovej školy prichádza Jakub Šukromná.

Jakub je na čele rebríčka ATP č. 1289 a najlepšie UTR je 12,7.

Groslag sa dvakrát dostal do semifinále štvorhry 15k. Štyrikrát sa dostal do finále Majstrovstiev Slovenska.

„Jakub miluje tenis a vybral si nás, aby sme mu pomohli posunúť tenis na vyššiu úroveň a stať sa profesionálnym hráčom po vysokej škole,“ povedal hlavný tréner MTSU. Andrea Caligiana. „Za posledných pár mesiacov sme s ním mali veľa rozhovorov a lepšie sme ho spoznali. Je to skvelý chlapík a dobre zapadne do nášho programu. Za posledných pár mesiacov hral veľa a bude pripravený. Choď v januári.“

Grosslock vstupuje do triedy prvákov Igor Mantou Beranger A Christian Thomas. Kroslak sa v januári hlási na MTSU.

Nasledujte Blue Raiders
Sledujte Middle Tennessee Men’s Tennis na sociálnych médiách na Facebooku (BlueRaiderMensTennis), Twitter (MT_MensTennis) a Instagram (MT_MensTennis)

READ  Qualicum Beach Collie Connor Lacoui AHL v Ducen Roadrunners - ostrov Vancouver každý deň zadarmo

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close