Technológie

Helldiverse 2 je sužovaný okrídlenými chrobákmi a je len na nás, aby sme sa ich zbavili

Helldiverse 2 pokračuje vo svojej silnej vláde a predstavuje ďalšie kolo vesmírnych chýb, ktoré treba riešiť. Tiež sa zdá, že niektoré z nich lietajú. A čo Joel?!

Začiatkom tohto týždňa vydal vývojár Arrowhead ďalší spojenie Pre Helldiverse 2 boli vykonané zmeny v rýchlosti spawnovania ťažko obrnených nepriateľov Terminidov, opravené niektoré pretrvávajúce problémy so zrútením a vykonané ďalšie všeobecné vylepšenia používateľského rozhrania.

Ale tiež sa zdalo, že niektorí nepriatelia lietajúcich chrobákov sa vkradli do hry bez toho, aby nám o tom povedali. Hurá!

Správa pre Helldiverse 2 – Duty Trailer | PS5 a PC hry.Sledujte na YouTube

Ako môžete vidieť vo vložení nižšie, mnohí hráči si všimli množstvo lietajúcich tvorov, ktoré teraz obývajú Helldiverse 2.

Samozrejme, že to vyvolalo veľkú pozornosť online a táto pozornosť upútala pozornosť režiséra Helldiverse 2 Johana Bilstedta. Prirodzene teda všetko poprel a vyvolal obavy.

Aha, tam sú tri huby. Ahoj, kohút rock. Ach sladká sloboda! Čo sú zač!??
Autor:u/projectpatdc VnútriObyvatelia pekla

„Rád by som takéto smiešne tvrdenia oficiálne vyvrátil. Každý vie, že 'ploštice nevedia lietať',“ zavtipkoval vývojár. „Nie som jediný, kto si to myslí. Ministerstvo pravdy priznáva, že ide o kampaň sympatizantov s chrobákmi, ktorí chcú dobrým ľuďom vymývať mozgy.“

Toto môže byť línia, ktorou sa chce Philstead uberať, ale krátko po objavení týchto vzdušných šeliem ministerstvo inteligencie Super Zeme spustilo rozsiahlu operáciu, ktorá poverí celý Helldiverse, aby vyriešil zamorenie. To všetko sa uskutoční pokrytím postihnutých oblastí insekticídmi v sektore prehlásky.

„Riadiaci systém Terminate konštruujú inžinieri SEAF na všetkých bariérových planétach,“ požadovalo superzemské ministerstvo pre spravodajstvo. „Avšak, terminidy sa vyrojili na všetkých štyroch planétach a boli nútené evakuovať sa. Helldivers boli povolaní, aby aktivovali TCS. Po aktivácii by naočkoval každú planétu termicídom, čím by sa ploštice natrvalo izolovali.“

Teraz oceňujem presvedčenie ministerstva, že izolovať chrobáky bude trvalá vec, ale mám smiešny pocit, že Joel a zvyšok tímu Arrowhead môžu mať na mysli niečo iné. Moje peniaze sú na nejaký neočakávaný vedľajší efekt mutácie. Asi si budeme musieť počkať a uvidíme.

Helldiverse 2 bol obrovským hitom pre Arrowhead a PlayStation a vývojári nás všetkých v nemalej miere držali v strehu. Po svojom prvom vydaní sa stal najväčším vydaním PlayStation na Steame a v súčasnosti má vrchol viac ako 458 000 súbežných hráčov.

Emma Kent napísala v recenzii Eurogamer's Helldivers 2 a udelila jej štyri hviezdičky, „s vysoko chaotickými, vtipnými prestrelkami a nepokojmi pri hraní s priateľmi.“

READ  Uniknuté zábery môžu ukázať možnosti Halo Infinite pre neskorý režim Forge

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close