Technológie

Nastavuje kontinuitu hanlivej bezplatnej aktualizácie obsahu

Tretia a posledná veľká bezplatná aktualizácia obsahu pohŕdanie Spustený dnes ráno predstavuje nové pozície, šéfov a ďalšie. Aktualizácia s názvom „Wounds Of Eventide“ (mám rád niektoré rany v mojom katolicizme) prináša príbeh do bodu, v ktorom sa rozbehne nadchádzajúce pokračovanie. Tu si pozrite trailer a zoznámte sa s niektorými novými príšerami vrátane obrovského hada. Nie je tu priestor pre jemnosť.

„Keď vyjde posledná kapitola prvého príbehu The Benevolent One, Wounds of Eventight ponúka nové úrovne, bossov, predmety a tajomstvá na odhalenie, zatiaľ čo osud Cvstodia otvára ďalší osud vedúci k udalostiam pokračovania Plasma 2023, ktoré bolo oznámené začiatkom tohto roka. “ vysvetľuje Blurb.

S Late-Game Save ste nenašli všetky inovácie, takže je čas hrať znova?

The Poznámky k odkazom Tiež popisuje niektoré chyby.

Toto je tretia veľká bezplatná aktualizácia obsahu pre Plasma. najprv V auguste 2020 pridal nový režim Game + s novou líniou úloh a novými šéfmi Po druhé Vo februári 2021 bol pridaný crossover s rýchlym prechodom a krvavými škvrnami. Teraz výsledky. na Teraz.

Niekto, kto vyrastal s dobrou kopou írskeho katolicizmu, zbožňujem, aké to je byť katolíkom. Mnohé hororové hry si užívajú uchopenie z katolíckych mýtov, mýtov a portrétov, no nezachytia celú zvláštnosť, ani srdce, ani ťažké srdce. Keď som zistil, že túto hru vytvorilo španielske štúdio, áno, dáva to absolútny zmysel.

Ohováranie sme vyhlásili za jedno z najlepších Hry ako Dark Souls, „S jeho témou pracuje veľmi tvrdo, musíte oceniť jeho krvou nasiaknuté šaty. Cítim sa ako zatrpknutý rímsky katolík a vážny metalový fanúšik v ére Pixel Castlevania, ktorý cestoval časom a vytvoril oduševnenú hru.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close