Technológie

V m: zone si teraz môžete kúpiť nové Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE!

Ak sa vám nové inteligentné hodinky od Apple páčia, máme pre vás dobrú správu. Celosvetový predaj sa začal v piatok. Prvé kusy už dorazili dovnútra m: zóna. Zoznámte sa s cenami a dostupnými vzormi.

Apple Watch Series 6 – vlajková loď súčasnej generácie dizajnu

Technologický gigant sa zlepšil takmer dokonale. Inteligentné hodinky Apple Watch Series 6 získané snímač kyslíka v krvi. Ale to nie je všetko.

Z dlhodobého hľadiska to oceníte výkonnejší procesor S6, odvodené od známeho čipu A13 Bionic. Nové hodinky dostali aj prepracovaný displej Always-on. Pri pohľade na zápästie je až 2,5-krát jasnejšie ako jeho predchodca.

Zručnosti môžete využiť na turistiku v horách výškomer ktorého kompas. Ak vám záleží na dizajne, v novom sú k dispozícii všetky hliníkové verzie červená, Modrá a zlato farba (+ štandardná strieborná a sivá). Dnes sme mali možnosť vyskúšať si ich na vlastnej koži. Vyzerajú perfektne.

Apple Watch Series 6

Na výber sú 2 verzie v 2 veľkostiach. To je štandard Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 6 Nike. Môžete si kúpiť menší 40 mm verzia alebo vyššia 44mm verzia. Ceny nájdete tu:

 • Apple Watch Series 6 (40 mm) od 429 €
 • Apple Watch Series 6 (44 mm) od 459 €
 • Apple Watch Series 6 Nike (40mm) od 429 €
 • Apple Watch Series 6 Nike (44 mm) od 459 €

Apple Watch SE – rozumná voľba

Apple Watch Series SE

Spoločnosť Apple si uvedomila, že Series 3 je dnes dosť zastaraná. Aj keď zostal v ponuke, pribudla ďalšia verzia, ktorú voláme Apple Watch SE. Dizajnovo je v podstate totožný s hodinkami Apple Watch Series 6. Inžinieri to však „sekli“ niekoľkými funkciami.

Nie je k dispozícii žiadny oxymeter ani EKG. Rovnako vás nepoteší vždy zapnutý displej, ale iba tradičná zobrazovacia jednotka, ktorý je v podstate rovnaký ako v prípade Apple Watch Series 4.

READ  Európska únia obnovuje svoju diplomatickú prítomnosť v Kyjeve. Nasledovať bude Taliansko

Procesor (S5) pochádza z minuloročnej generácie, ale má sily viac ako dosť (na ďalšie 3 – 4 roky). Aj keď sú to negatíva, nie každý potrebuje tieto technológie. Apple Watch SE sú skvelou a cenovo dostupnou alternatívou pre bežného používateľa.

Apple Watch Series SE

Sú vybavené výškomer a kompasom. Nájdete tiež senzory na detekciu pádov, meranie srdcového tepu, sledovanie aktivity a oveľa viac.

Môžete si vybrať z troch farieb z strieborná, kozmická šedá a zlato. Rovnako ako hodinky Apple Watch Series 6, aj model SE ponúka dizajn Nike a 40 mm/44mm verzia.

 • Apple Watch SE (40 mm) od 299 €
 • Apple Watch SE (44 mm) od 329 €
 • Apple Watch SE Nike (40 mm) od 299 €
 • Apple Watch SE Nike (44 mm) od 329 €

iPad 8. generácie na budúci týždeň

iPad 10.2" 2020
iPad 10,2 ″ 2020

Na záver tretia novinka, ktorá mohla zaujať aj vás. Spoločnosť Apple tiež predstavila iPad 8. generácie s 10,2 ″ displejom. Aj keď tento tablet nemá nový dizajn, vôbec to nevadí.

Najdôležitejšia zmena nastala „pod kapotou“. K dispozícii je výkonnejší procesor Apple A12 Bionic (pôvodne z iPhone XS). V porovnaní s predchodcom ide o obrovský skok vpred, ktorý pocítite pri každej aplikácii, hre alebo inom náročnejšom procese.

Zariadenie udržiavalo nízku cenovku. Začína sa na úrovni 379 €. Je k dispozícii striebro, kozmická šedá a zlato farba. Môžete si kúpiť aj obyčajný Wi-Fi verzia príp „Bunkový“ s možnosťou trvalého pripojenia na internet. Je na vás, čo vám viac vyhovuje. IPad 8. generácie bude k dispozícii od budúceho týždňa.

 • iPad 8. generácie Wi-Fi (64 GB) od 379 €
 • iPad 8. generácie Wi-Fi (128 GB) od 479 €
 • iPad 8. generácie Wi-Fi + Cellular (64 GB) od 519 €
 • iPad 8. generácie Wi-Fi + Cellular (128 GB) od 619 €
READ  Xbox Game Pass pridáva prekvapivo rýchly koniec

Nezabudnite na Apple Watch Series 5, Series 3 a iPad 7. generácie

Okrem nových produktov zostávajú v ponuke aj hodinky Apple Watch Series 5 od 379 € a Apple Watch Series 3 od 219 €. Pri ich kúpe môžete ušetriť peniaze, pretože sú v príjemnej cenovej výhode. IPad 7. generácie začína na 340 €. Ak teda máte záujem, neváhajte. Zásoby sa míňajú.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close