Hlavné správy

Hráči Fa Slovan boli testovaní aj na Faerských ostrovoch, výsledky zverejnil klub

dnes 15:00
|

Po príchode na Faerské ostrovy mali všetci členovia futbalového mužstva Slovan Bratislava negatívne výsledky testov na COVID-19. Vedenie „bielych“ o tom informovalo na oficiálnej webovej stránke klubu.

V pondelok sa ŠK Slovan presunul na Faerské ostrovy, kde sa v stredu večer uskutoční duel 1. kvalifikačného kola Ligy majstrov 2020/2021 proti miestnemu tímu KÍ Klaksvík.

„V súlade s protokolom UEFA sa štandardne pripravujú zajtrajšie zápasy 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s KÍ Klaksvíkom.“ uvádza ďalej webe Slovana. Prvé tri kvalifikačné kolá LM sa v tejto sezóne hrajú iba na jeden zápas, víťaz stredovekého duelu bude v budúcom týždni súťažiť so švajčiarskym klubom Young Boys Bern na svojej pôde.

Vladimír Weiss ml. V drese ŠK Slovan Bratislava.

Prečítajte si tiež

Koronavírus v Lige Fortuna: Infikovaným hráčom Slovana Bratislava je Vladimír …

„Na Faerské ostrovy odcestovalo celkom 18 hráčov. Žiadny z nominovaných hráčov nenahlásil žiadne zdravotné problémy alebo zranenia. Napriek ťažkému vývoju situácie v posledných dňoch sa maximálne sústredíme na zápas v stredu a urobíme maximum, aby sme postúpili ďalej ďalšie kolo, “ informoval Slovana.

Po víkendovom ligovom zápase v Zlatých Moravciach sa v Slovane objavili pozitívne testy na koronavírusy, s jedným hráčom a jedným zamestnancom klubu. Obe zostali na Slovensku a sú izolované.


V Rusku prišiel do šatne futbalu medveď:

READ  JudoInsight - Novinky - Patrícia Tománková prináša zlatý míľnik Slovenska

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close