Technológie

Hráči Pokemon Go prosia trénerov, aby „prestali opúšťať nájazdy“.

Josh Taylor

Hráči Pokemon Go zaútočili na kolegov trénerov, ktorí opúšťajú nájazdy v poslednej sekunde, pretože neustále prehrávajú a strácajú svoje prihrávky.

Nájazdy Pokemon Go sa ukázali ako dôležitá súčasť hry vreckových príšer pre mobilné zariadenia od jej prvého predstavenia.

Po dokončení rôznych typov nájazdov môžu hráči ťažiť zo získania užitočných odmien. Tréneri ich však mnohokrát kritizovali z viacerých dôvodov, najmä z dôvodu ich nevýrazných odmien a zmien vykonaných v prihrávkach na vzdialené nájazdy.

Článok pokračuje po inzeráte

Teraz hráči mieria svoju kritiku na trénerov Pokémonov v hre, ktorí opúšťajú svoje nájazdy na poslednú sekundu a sťažujú ich dokončenie.

Tréneri Pokemon Go vyzývajú hráčov, aby sa vyhli odchodom z nájazdov

Pokemon Go Player Gaming Canuck0 vyžiadané Kolegovia tréneri: „Zastavte nájazdy!“

„5 hráčov úrovne 35+ stačí na víťazstvo v nájazdoch úrovne 5. Prečo všetci čakajú na odchod do posledných sekúnd? Prehral som veľa vzdialených nájazdov, pretože ľudia chceli viac ako 5 hráčov,“ povedali.

Zaregistrujte sa do Dexerto Zadarmo a získajte:

Menej reklám|Tmavý režim|Ponúka hry, televíziu a filmy a technológie

Článok pokračuje po inzeráte

Rôzni hráči súhlasili a podelili sa o svoje skúsenosti. „To sa mi stalo. Celý tím vypadol a ja som premárnil vzdialenú prihrávku. Otravné ako čert,“ prezradili.

Ďalší povedal: „Úplne súhlasím, takže som stratil 2 prihrávky a ľudia sú vydesení, neznášam to.“

Iní navrhli, že by mohol byť užitočný chat v hre. „Všimol som si, že ak sú 4-5 hráči a jeden hráč sa zaviaže kliknutím pripravený, ostatní hráči sú ochotnejší zostať. Niantic by mal urobiť obmedzenú funkciu v chate pre nájazdy,“ komentoval jeden hráč.

Článok pokračuje po inzeráte

OP schválilo túto myšlienku a navrhlo pridať frázy ako „to dokážeme“ alebo „nebude to trvať dlho“. Ostatní hráči môžu kliknúť na palec hore, ak s tým budú súhlasiť.

Nie je známe, či Niantic bude dbať na krik a urobí zmeny v budúcnosti, hoci vývojári neurobili veľké zmeny v tom, ako raidy fungujú, odkedy boli prvýkrát vydané.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close