Technológie

Hráči vo Warzone odpália 'L Update', keď vývojári deaktivujú funkciu Champions Quest

Brianna Reevesová

Problémy s aktualizovanou opravou Warzone Season 1 prinútili vývojárov deaktivovať jadrovú funkciu Champion's Quest – a hráči nie sú spokojní.

Oprava Season 1 Reloaded pre Call of Duty: Warzone bola zverejnená 17. januára. Aktualizácia samozrejme obsahuje bežné opravy chýb, úpravy vyváženia zbraní a ďalšie.

Prvýkrát priniesol aj Champions' Quest na mapu Ursixtan, čo hráčom umožnilo prechádzať sériou misií na aktiváciu jadrovej energie.

Článok pokračuje po inzeráte

Čo sa týka novej aktualizácie, nie je to všetko len slnko a dúha. Odkedy bola oprava zverejnená, používatelia sa stretávali s niekoľkými chybami v hre, z ktorých niektoré zlyhávajú hru. Vývojári teraz nemajú inú možnosť, ako dočasne zakázať jednu z dotknutých funkcií.

Raven Software deaktivuje Warzone's Champion's Quest

Príspevok na sociálnej sieti od Softvér Raven Štúdio potvrdzuje, že odstránilo nedávno pridaný nukleárny quest z Warzone. Aj keď je výpadok funkcie dočasný, nie je jasné, kedy sa Champions Quest vráti.

Článok pokračuje po inzeráte

Raven povedal, že rozhodnutie vyplynulo z uvedomenia si, že oprava Season 1 Reloaded nespĺňa interné štandardy kvality.

Časť správy znie: „Aktuálny stav aktualizácie nespĺňa naše štandardy pre kvalitu a hrateľnosť a sme odhodlaní okamžite riešiť problémy, aby sme zaistili, že si všetci hráči budú môcť užiť Warzone tak naplno, ako je to len možné. Naším cieľom je vždy poskytovať hladký a bezproblémový zážitok.

Zaregistrujte sa do Dexerto Zadarmo a získajte:

Menej reklám|Tmavý režim|Ponúka hry, televíziu a filmy a technológie

Stačí povedať, že hráči Warzone neboli spokojní s rýchlym obratom s Champion's Quest. Streamer na Twitchi Boboy odpovedal na tweet: „Otestujte si hru pred vydaním aktualizácie v polovici sezóny? Myšlienky?“

Ďalší tvorca obsahu označil túto opravu za najhoršiu, akú Ravens aplikovali.

„Toto je najhoršia aktualizácia, akú ste kedy vypustili, a to už niečo hovorí,“ komentoval Gyro.

Ďalší nespokojný používateľ Call of Duty znie: „Ešte ďalšia aktualizácia 'L'. Máte „testovacie prostredie“, kde sa tieto aktualizácie testujú…“

Článok pokračuje po inzeráte

Keď bolo zverejnené vyhlásenie Champion's Quest, niektorí boli obzvlášť naštvaní, pretože boli na víťaznej sérii. Takže ich streľba na jadrovú bombu bola náhle bez varovania zastavená.

Opäť sa momentálne nehovorí o tom, kedy sa Champions Quest vráti do Warzone. Jeho budúca obnova však nebude trpieť chybami.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close