Technológie

Hráčom League of Legends hrozia nové tresty za opustenie zápasov a stať sa AFK • Eurogamer.net

Nepokoje tvrdia, že 9 percent hráčov na celom svete „sa podieľa na konzistentnom správaní AFK“.

Hry Riot načrtli zmeny, ktoré môžu zlepšiť správanie hráčov v nečinnosti alebo mimo hry Lead of Legends.

„Vieme, že AFK a prestávky sú najrušivejším správaním, s akým sa môžete stretnúť, a preto sme radi, že k vám dnes môžeme prísť s aktualizáciou trestov AFK a Lever.“ Napísali Barack Probama a Tim Dommanster na oficiálnom blogu hry Webové stránky.

Kombinácia pasívneho správania „AFK“ a úmyselného odchodu ako jedinej nepríjemnosti, uviedla, že zavádzajú niekoľko nových „predslovov“ na zvládnutie problému vrátane nových mechanizmov trestov „vrstiev“ a „štítov“ hráčov. Od opakovaných previnilcov.

„Doteraz sme pokutovali AFKing za meškanie frontov,“ vysvetľuje blog. „Oneskorenie sekvencie je rýchlostný limit pre niekoľko ďalších hier zločinca

„Meškania liniek fungujú dobre pre väčšinu ľudí, ale asi 9 percent našich hráčov na celom svete sa venuje konzistentnému správaniu AFK a zdá sa, že nie je možné zabrániť niekoľkým oneskoreniam medzi ich hrami.“

Pri pohľade do budúcnosti bude teraz k dispozícii nový trest: zatvorenie radu. Keď hráč zažije front, „zobrazí sa vyskakovacie okno s vysvetlením trestu a nebude môcť začať hry vo fronte MOBA“.

„Keď ponúkame výluku Q: Hej, nemrháš časom cmúľaním? „Hráčov na chvíľu odstránime z davu, aby nemohli pokračovať v AFK v hrách.“ Ak vyprší platnosť frontu, nasleduje oneskorenie frontu na maximálnej úrovni, aby sme stále mohli zachovať výhody zmeny správania a hráči, ktorí odchádzajú do dôchodku, nebudú musieť stráviť celý trest. Sekvenčné zamykanie platí pre všetky riadky MOBA.

„Keď sa to implementuje, zaviazali sme sa pokračovať v monitorovaní AFK v súvislosti s týmito problémami s pripojením špecifickými pre správanie a regionálne vzťahy,“ uzavrel panel s tým, že by mal „zaistiť rovnosť všade“ v oblastiach, kde je možné využívať prepojenia na rôznych úrovniach. „Nové sankcie preto prichádzajú do vybraných regiónov skôr, ako sú pôvodne globálne uvoľnené.“

ICYMI, Organ – Animovaná spin -off séria League of Legends – Toto je debut na Netflixe túto jeseň/ Q3. Aj keď je to prvá šou, ktorá sa zameriava na League of Legends, je najnovšou v mnohých adaptáciách videohier Netflix.

Je zaujímavé, že streamovacia služba to popisuje ako „sériu udalostí“, ktorá hovorí, že nebude fungovať toľko sezón ako Castlevania.

READ  Armáda má rozšírený pohľad do roku 2040

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close