Technológie

Hráčom League of Legends hrozia nové tresty za opustenie zápasov a stať sa AFK • Eurogamer.net

Nepokoje tvrdia, že 9 percent hráčov na celom svete „sa podieľa na konzistentnom správaní AFK“.

Hry Riot načrtli zmeny, ktoré môžu zlepšiť správanie hráčov v nečinnosti alebo mimo hry Lead of Legends.

„Vieme, že AFK a prestávky sú najrušivejším správaním, s akým sa môžete stretnúť, a preto sme radi, že k vám dnes môžeme prísť s aktualizáciou trestov AFK a Lever.“ Napísali Barack Probama a Tim Dommanster na oficiálnom blogu hry Webové stránky.

Kombinácia pasívneho správania „AFK“ a úmyselného odchodu ako jedinej nepríjemnosti, uviedla, že zavádzajú niekoľko nových „predslovov“ na zvládnutie problému vrátane nových mechanizmov trestov „vrstiev“ a „štítov“ hráčov. Od opakovaných previnilcov.

„Doteraz sme pokutovali AFKing za meškanie frontov,“ vysvetľuje blog. „Oneskorenie sekvencie je rýchlostný limit pre niekoľko ďalších hier zločinca

„Meškania liniek fungujú dobre pre väčšinu ľudí, ale asi 9 percent našich hráčov na celom svete sa venuje konzistentnému správaniu AFK a zdá sa, že nie je možné zabrániť niekoľkým oneskoreniam medzi ich hrami.“

Pri pohľade do budúcnosti bude teraz k dispozícii nový trest: zatvorenie radu. Keď hráč zažije front, „zobrazí sa vyskakovacie okno s vysvetlením trestu a nebude môcť začať hry vo fronte MOBA“.

„Keď ponúkame výluku Q: Hej, nemrháš časom cmúľaním? „Hráčov na chvíľu odstránime z davu, aby nemohli pokračovať v AFK v hrách.“ Ak vyprší platnosť frontu, nasleduje oneskorenie frontu na maximálnej úrovni, aby sme stále mohli zachovať výhody zmeny správania a hráči, ktorí odchádzajú do dôchodku, nebudú musieť stráviť celý trest. Sekvenčné zamykanie platí pre všetky riadky MOBA.

„Keď sa to implementuje, zaviazali sme sa pokračovať v monitorovaní AFK v súvislosti s týmito problémami s pripojením špecifickými pre správanie a regionálne vzťahy,“ uzavrel panel s tým, že by mal „zaistiť rovnosť všade“ v oblastiach, kde je možné využívať prepojenia na rôznych úrovniach. „Nové sankcie preto prichádzajú do vybraných regiónov skôr, ako sú pôvodne globálne uvoľnené.“

ICYMI, Organ – Animovaná spin -off séria League of Legends – Toto je debut na Netflixe túto jeseň/ Q3. Aj keď je to prvá šou, ktorá sa zameriava na League of Legends, je najnovšou v mnohých adaptáciách videohier Netflix.

Je zaujímavé, že streamovacia služba to popisuje ako „sériu udalostí“, ktorá hovorí, že nebude fungovať toľko sezón ako Castlevania.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close