Zábava

Hviezda Beverly Hills 902 10 v poslednom štádiu rakoviny: Ochorenie odhalil jej pes … Takto!

Shannen Doherty bojuje v poslednej fáze s rakovinou.
Zdroj: Instagram SD

pred 2 hodinami

LOS ANGELES – Americká herečka Shannen Doherty (48), známa ako Brenda Walsh z Beverly Hills 902 10, len začiatkom tohto roka pripustila, že sa jej zákerná rakovina vrátila. O to horšie, že práve v poslednej, 4. etape. Ako brunetka priznala, pes údajne chorobu odhalil. Takto upozornil, že niečo nie je v poriadku!


Herečka už dlhší čas bojovala s rakovinou prsníka a už sa zdalo, že je z najhoršieho vonku a mohla si opäť vychutnať svoje zdravie a plnohodnotný život, keď opäť zákerná choroba zasiahla. Shannen Doherty celý rok tajila, že rakovina je späť – začiatkom tohto roku prišla na verejnosť zdrvujúca správa. „Za pár dní alebo týždňov by sa dostalo von, že som vo štvrtom štádiu rakoviny,“ povedala potom so slzami v očiach.


Zdravím vás! Brende z Beverly Hills vrátila rakovinu: Už rok je to tajomstvom!


Teraz herečka šokujúco priznala, že za objav nového nádoru vďačí svojmu štvornohému miláčikovi. Bola to žena menom Bowie, ktorá jej nezachránila život, ale predĺžila si ho minimálne o niekoľko mesiacov. Pes okolo nej neustále blúdil a čuchal najmä na jedno miesto v oblasti chrbta. Práve na tomto mieste pocítila herečka počas skúšky miernu bolesť.

Bowie neustále čuchal herečkin chrbát – na rovnakom mieste.
Hviezda v Beverly Hills 902

Zdroj: Instagram SD

„Bowie ku mne neustále pričuchával. Už ma veľmi chránilo pred chorobou a pri prvom ošetrení sa stal mimoriadne ochranným. Takmer nechce nikoho k sebe vpustiť.“ pripomína Shannen v rozhovore. Zástupkyňa Brendy začala viac venovať zvláštnemu správaniu svojej ženy a pre istotu išla k lekárovi. Po komplexnom vyšetrení ju informoval o zdrvujúcich správach – rakovina sa vrátila, dokonca až v štvrtej, poslednej fáze.

READ  „Ľudia útočia, keď krásne vysoké dievča chce byť pozitívne“: Veronika Rajek, Zúfalá slovenská modelka sa chce vydať za Toma Bradyho po Gisele Bundchen, Fat Body Positivity Culture, Plus Size Women

Žena Bowie poukázala na zhoršujúci sa stav svojho majiteľa.
Hviezda v Beverly Hills 902

Zdroj: Instagram SD

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close