Zábava

Hviezda Britney Spears vo všedné dni: Och! Je to koniec koncov úplne iný človek

Hoci má Britney Spears iba 38 rokov, počas svojho života prešla rôznymi etapami. Dokonca sa ocitla na celý deň. V roku 2010 bola blondínka zbavená svojich práv a financií, v skutočnosti je jej život v rukách jej otca. Prednedávnom sa konalo súdne pojednávanie, ktoré rozhodlo o ďalšom osude speváčky. Milióny fanúšikov po celom svete tvrdia, že Britney by mala byť na slobode. Zatiaľ to však zostáva nespravodlivé.

V blond živote majú významné miesto aj iní muži. Takže okrem jej otca sú to aj jej synovia, rovnako ako Dude Sam Asghari, po boku ktorého je Britney zjavne šťastná a spokojná. Fitness tréner vzal slávnu blondínku do parády a pomohol jej ku krivkám, ktorými je speváčka ochotná popýšiť sa na sociálnych sieťach.

A hoci Britney záleží na tom, aby na príspevkoch zavesených na internete vyzerala skvele, svojich nasledovníkov niekedy prekvapí. Napríklad ako v tých časoch, keď zverejňovala fotografie, ktoré vznikli počas všedného dňa. Známa blondínka má na sebe flanelovú košeľu a nohavice, v ktorých rozhodne nevyzerá ako sexi mačka. Dioptrické okuliare na očiach sú tiež prvkom, na ktorý nie sme zvyknutí. No, veľa známych tvárí sa za múrmi svojich obydlí mení na obyčajných jednotlivcov …

Zdroj: Instagram

Britney Spears

Zdroj: Instagram

Britney Spears

Zdroj: Instagram

Prekvapilo vás, že Britney zverejnila takéto zábery?

Počet hlasov: 0

READ  bne IntelliNews - ruský Cartoon Máša a medveď sa stal top svetovou značkou zábavy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close