šport

India porazila Nemecko na majstrovstvách sveta tímov v stolnom tenise ITTF

Majte olympijské správy zadarmo

Podpora insidethegames.biz za 10 £

Už takmer 15 rokov je insidethegames.biz v popredí nebojácneho spravodajstva o dianí v olympijskom hnutí. Ako prvá webová stránka, ktorá nie je umiestnená za paywallom, sme sprístupnili správy o Medzinárodnom olympijskom výbore, olympijských a paralympijských hrách, hrách Commonwealthu a ďalších významných udalostiach pre každého.

insidethegames.biz má celosvetovú reputáciu pre svoje spravodajstvo a šírku svojho pokrytia. Pre mnohých našich čitateľov z viac ako 200 krajín a území z celého sveta je táto webová stránka dôležitou súčasťou ich každodenného života. Ping nášho bezplatného denného e-mailového upozornenia odosielaného 365 dní v roku o 6:30 britského času pristane v ich doručenej pošte ako súčasť toho, čo poznajú ako svoju prvú šálku kávy.

Dokonca aj počas najhoršej pandémie COVID-19 si insidethegames.biz udržiava svoje vysoké štandardy so všetkými správami z celého sveta na dennej báze. Sme prvou publikáciou na svete, ktorá sa zaoberá hrozbou koronavírusu, ktorej čelí olympijské hnutie, a poskytujeme bezkonkurenčné pokrytie pandémie.

Keď sa svet začína dostávať z krízy Covid, insidethegames.biz by vás chcel pozvať, aby ste nám pomohli na našej ceste financovaním našej nezávislej tlače. Vaša základná podpora znamená, že môžeme naďalej podrobne informovať o olympijskom hnutí a udalostiach, ktoré ho formujú. Znamená to, že našu webovú stránku môžeme sprístupniť každému. Minulý rok si takmer 25 miliónov ľudí prečítalo, čo je na games.biz, čo z nás robí najväčší zdroj nezávislých správ o dianí vo svete športu.

Každý príspevok, veľký alebo malý, nám pomôže udržať a zlepšiť naše globálne pokrytie v nasledujúcom roku. Náš malý a oddaný tím bol minulý rok veľmi zaneprázdnený pokrývaním preložených olympijských a paralympijských hier v Tokiu, čo bola bezprecedentná logistická výzva, ktorá natiahla naše obmedzené zdroje na limit.

READ  Kedy a kde sledovať FC Bayern Mníchov vs FC Barcelona

Zvyšok roka 2022 nebude o nič menej rušný alebo náročný. Mali sme zimnú olympiádu a paralympiádu v Pekingu, kam sme vyslali tím štyroch reportérov, Hry Commonwealthu v Birminghame, Letnú svetovú univerzitu a Ázijské hry v Číne, Svetové hry v Alabame a niekoľko majstrovstiev sveta. Plus, samozrejme, Katar má majstrovstvá sveta vo futbale.

Na rozdiel od mnohých iných, InsightGames.biz je k dispozícii pre každého, bez ohľadu na to, koľko si môže dovoliť zaplatiť. Robíme to preto, lebo veríme, že hra patrí každému a každý si môže prečítať informácie bez ohľadu na svoju finančnú situáciu. Máme povinnosť zdieľať informácie s čo najväčším počtom ľudí, zatiaľ čo iní sa snažia mať z informácií finančný prospech. Čím viac ľudí bude vedieť držať krok s globálnymi udalosťami a pochopiť ich vplyv, tým viac bude šport nútený byť transparentný.

Podpora insidethegames.biz za 10 £ – trvá to len minútu. Ak môžete, podporte nás pravidelnou sumou každý mesiac. Vďaka.

Čítaj viac

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close