Hlavné správy

Informácie pre podporovateľov: Gibraltár a Slovensko

V júnovom medzištátnom okne Cymru sa odohrajú dva vonkajšie zápasy Roba Pagea na Estadio Algarve v Portugalsku s Gibraltárom (štvrtok 6. júna) a na štadióne Antona Maladinského v Trnave so Slovenskom (nedeľa 9. júna).

Pre tých, ktorí cestujú ako súčasť Červenej steny, nájdete dôležité informácie o oboch zariadeniach a cestovné rady FCDO nižšie.

Gibraltár v. Cymru – štvrtok 6. júna 17:00 – Estadio Algarve, Faro
Štadión sa nachádza pri diaľnici A22, asi 8 km severne od Fara. Verejná doprava na štadión je veľmi obmedzená, preto si cestu naplánujte vopred.

V deň zápasu je na štadióne parkovisko pre fanúšikov.

Tašky väčšie ako A4 nie sú povolené na štadióne Estadio Algarve a na štadióne nie sú žiadne skladovacie priestory. Vlajky fanúšikov musia byť v súlade s predpismi UEFA. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte [email protected].

Brány štadióna sa otvoria o 15:30 a vnútri budú k dispozícii stánky s občerstvením. Podľa portugalských zákonov nie je priaznivcom k dispozícii alkohol.

Deťom do 3 rokov je vstup na štadión zakázaný a deti od 3 do 6 rokov vyžadujú pred vstupom na štadión písomný súhlas. Ak je potrebný formulár, kontaktujte prosím [email protected].

Zbierky lístkov
Priaznivci mali byť upozornení, ak si majú vyzdvihnúť lístky na zápas. Zbierky sa budú konať v hoteli AP Eva Senses vo Faro v nižšie uvedených časoch.

• Streda 5. júna 12:00 – 16:00

• Štvrtok 6. júna 10:30 – 14:30

K dispozícii sú dôležité cestovné rady FCDO pre návštevu Portugalska Tua podrobnosti o britskom veľvyslanectve v Lisabone sú k dispozícii Tu.

Slovakia V Cymru – 20:45 CET Nedeľa 9. júna – Štadión Antona Maladinského, Thiruvananthapuram
Pre fanúšikov, ktorí radšej cestujú MHD, je pripravená 30-minútová jazda vlakom medzi Bratislavou a Trnavou. Ak sa však po zápase vraciate späť do Bratislavy, verejná doprava je obmedzená. Naplánujte si alternatívy vopred.

READ  Priatelia nepriateľom na štrnásť dní

Štadión sa nachádza asi pol míle od hlavného námestia v Dranave, kde sú reštaurácie a bary, kde si pred zápasom vychutnáte Červenú stenu.

Pozemný vstup sa otvára 2 hodiny pred odletom. Štadión má pre fanúšikov stánky s jedlom a nápojmi (vrátane teplého jedla a alkoholu).

Na štadión nebudú vpustené žiadne tašky väčšie ako A4. Povolené sú power banky a osobné fotoaparáty. Najbližšie sklady sú na železničnej stanici.

Vlajky fanúšikov musia spĺňať predpisy UEFA. Ak máte otázky, kontaktujte [email protected].

Zbierky lístkov

Na tento zápas je k dispozícii kompletná zbierka vstupeniek. Podrobnosti o zbierke sú nižšie.

• Park Inn Bratislava, Pressberg Conference Room (prízemie): sobota 8. júna 12:00-17:00 hod.

• Imiq Hotel, Trnava, konferenčná miestnosť na prvom poschodí: nedeľa 9. júna 14:00 – 19:00

K dispozícii sú dôležité cestovné rady FCDO o návšteve Slovenska Tua podrobnosti o Britskom veľvyslanectve v Bratislave sú k dispozícii Tu.

Cestovné poradenstvo FCDO pre Rakúsko je dostupné pre priaznivcov, ktorí cestujú na Slovensko cez Rakúsko Tu.

V prípade straty, straty alebo poškodenia pasu by ste mali požiadať o núdzový cestovný doklad. Môžete nájsť informácie o procese Tu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close