Zábava

Jakub Prachař je oficiálne na slobode: Jeho bývalá popísala Rozvod … Silné slová!

Bolo obdobie okolo Veľkej noci, keď sa minulý rok dostali na verejnosť informácie o kríze vo vzťahu Jakuba Prachařa a jeho manželky Agáty Hanychovej. O pár mesiacov neskôr sa jojkársky moderátor a v súčasnosti aj uchádzač o novú šou Zlatá maska ​​dal dokopy s modelkou Denisou Dvořákovou a jeho bývalá sa pochválila aj novým vzťahom.

Ale tak ako dobrodružstvá Agátu nevyšli, vzťah Prachar s figurínou netrval dlho. A teraz je nielen oficiálne bez partnera, ale aj bez manželky. Len pred pár dňami došlo k oficiálnemu rozvodu dvojice, ktorý dal definitívnu bodku za vzťahom medzi bývalými manželmi.


Rozvod rodiny Prachařovcov ide do finále: TÚTO Kubu nepoteší … Rázne vyhlásenie Agáty!


Hanychová, ktorá je momentálne šťastná po boku Tomáša Sobola, sa o ňom vyjadrila na sociálnej sieti Instagram. „Myslím si, že oficiálny rozvod je dôležitý. Uzatvára to do teba niečo a ty začneš dýchať. Zdieľam s tebou svoje súkromie, takže ti to musím povedať.“ začala dnes rozvedená brunetka.

„Bolelo to dlho a myslela som si, že tým sa to všetko skončilo. Nie je to tak. Ako hovorí moja kamarátka Mimi, ktorá je na invalidnom vozíku 18 rokov – bolesť musí vydržať. Vydržala som a som naozaj pekne teraz. Začal som sa mať rád a to je veľmi dôležité. Je ťažké začať odznova vo veku 35 rokov, ale je to možné. “ Hanychová písala veľmi vedome.

READ  Slovensko zmrazilo vojenskú pomoc Ukrajine, keďže strany sú proti rokovaniam o zostavení novej vlády

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close