Technológie

Jesenná pokrútená vesmírna expanzia Starfieldu, „veci na mape mesta“ čoskoro

Bethesda nepovedala nič podstatné o Starfielde, ale to by sa malo čoskoro zmeniť – teraz je potvrdené, že rozšírenie jej pokriveného vesmírneho príbehu sa pripravuje na jesenné vydanie, pričom čoskoro bude spustená nová bezplatná aktualizácia.

Shattered Space sa prvýkrát postavil na hlavu vlani v júni, zbalený do dvoch špeciálnych edícií Starfield, ktoré budú vydané niekedy v tomto roku. A hovorí Todd Howard z Bethesdy Zábavné hry (Vďaka VGC) to teraz bagatelizuje a potvrdzuje, že rozšírenie – ktoré sľubuje nový príbehový obsah, nové miesta, nové vybavenie a ďalšie – príde „na jeseň“.

Stále sa však deje veľa vecí zo Starfieldu, pričom Howard odhaľuje novú bezplatnú aktualizáciu, ktorá „bude oznámená o niekoľko dní neskôr v tomto týždni“ než bežná beta verzia Steamu – čo znamená, že jej príchod je mesiac a pol po marcovej aktualizácii, čo znamená Bethesda v minulosti vydávala nové aktualizácie Starfield „približne každých šesť týždňov.“

Eurogamer Ian Higdon rozpráva Starfield Easter Eggs.Sledujte na YouTube

Čo sa týka toho, čo toto posledné vydanie prinesie, Howard si posmelil „veľa vecí“ a dodal, že tím „opravil veci na mape, takže máme nejaké veci na mape mesta“. Toto sa bude týkať toľko kritizovaných, zmätočne neužitočných máp miest Starfield, ktoré sú v súčasnosti vykreslené ako dve ikony na nejakom rovnom teréne – bez akýchkoľvek užitočných ulíc alebo budov v dohľade.

Aj keď nie je jasné, čo to bude, hráči môžu očakávať nejaké „skvelé veci pre stavbu lodí“. Howard nesplnil pôvodný sľub Bethesdy o „nových spôsoboch cestovania“, ale dúfajme, že o tom budeme počuť viac neskôr v tomto roku.

READ  Slovenská delegácia vyzýva na väčšiu spoluprácu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close