Kde sa pozerať, televízny program, podrobnosti o živom vysielaní a ďalšie

Siedmy ročník Sofia Open 2022 sa bude konať od 26. septembra do 2. októbra.

Dvojnásobný obhajca titulu Janic Sinner sa vrátil obhajovať svoju korunu a dostal sa na prvé miesto. Mladý Talian bol v tejto sezóne jedným z najkonzistentnejších hráčov na turné. Takmer vyhral US Open proti neskoršiemu šampiónovi Carlosovi Algarzovi, ale prehral zápas v piatich setoch po tom, čo predtým držal mečbal.

Pre Sinnera je turnaj skvelou príležitosťou zahrať si o končiace sa finále ATP. Keďže sa stále hrá o štyri miesta, víťazstvo v hlavnom meste Bulharska by zvýšilo ich šance kvalifikovať sa na koncoročný šampionát.

Šampión Canada Open z roku 2022 Pablo Carreno Busta je na druhom mieste a miestny hrdina Grigor Dimitrov je na treťom mieste. Lorenzo Musetti zaokrúhlil prvé štyri semená. Trojnásobný grandslamový šampión Stan Wawrinka dostal divokú kartu, aby tu mohol súťažiť spolu s Dimitarom Kuzmanovom a Alexandrom Lazarovom.

Švajčiar nedávno vyhral Moselle Open, keď porazil šampióna US Open z roku 2021 Daniila Medvedeva a je späť na turné. Jack Draper, Holger Roone, Nikolos Bylashvili a Fabio Fognini patria tento týždeň medzi veľké mená súťaže.

Tu mali súťažiť aj Hubert Hurkacz, Gael Monfils a Alexander Bublik, ktorí sa však pred začiatkom turnaja odhlásili. Napriek tomu, s množstvom veľkých mien a dobre pripravených hráčov, ktorí bojujú o titul, sľubuje, že to bude vzrušujúci tenisový týždeň. Takže tu sú všetky informácie o tom, kde tento týždeň sledovať dianie na Sofia Open:

Sofia otvorený kanál a zoznam priamych prenosov

Domáci favorit Grigor Dimitrov je nasadený ako tretí na turnaji Sofia Open 2022.

Diváci z nasledujúcich krajín môžu sledovať celú akciu naživo na nasledujúcich kanáloch a platformách:

Video Amazon Prime Spojené kráľovstvo, Írska republika.