Technológie

Klitschko je tvrdý mladší bratranec GDA2

* Pripravte sa na príchod punkových hier. Po prudkom úspechu World of Warbank, The Witcher: Wild Punk a Plankbunk, teraz Clich ்ப punk. Je to hra, ktorá je neuveriteľne úprimná, pokiaľ ide o jej inšpiráciu. Od Grand Theft Auto 2 som nikdy nevidel taký výkrik auta zhora nadol. Úryvky z hry v nižšie uvedenom traileri sa zdajú byť najmenej mätúcou zábavou, ale už je to nejaký čas, čo som videl, ako mi prekáža trailer, rovnako ako klišé ங்க. Máte druh.

Musím ísť podľa hry Steam stránka: „Máte nadanie so špeciálnym atribútom s názvom„ glitch “Android: umožňuje vám to ísť proti programovaniu. Je na vás, aby ste destabilizovali tyranské vlády post-nukleárneho sveta a vytvorili svoj vlastný program. “

Za bolesťou prívesu stojí niekoľko pekných sľubov. Na štyroch miestach v hre (post-nukleárna Amerika a Rusko) je tucet gangov, ktoré vám majú pomôcť alebo vám zabrániť, pričom každý plní svoje vlastné úlohy. Vplyv GDA nie je silný iba na Putina a Futina. Pri pokuse o útek pred políciou vás požadované polohy otriasnu a so smiešnymi reklamami vyrazíte do rozhlasových staníc na mieru.

Čo je nové v tom všetkom? Existuje transparentný systém budúcnosti. V GTA nemáte témy „humanizmu“ a hackerstvo prichádza s imaginárnou budúcnosťou, ale nevieme, v akej podobe bude mať. Páčilo sa mi, čo som mohol z akcie urobiť, ale dúfal som, že sa to niekedy vydá vlastnou cestou. GTA2 už máme.

Má dátum vydania 2021 a má demo, ktoré by sa mohlo spustiť budúci týždeň Pôst v parných športoch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close