Zábava

Koná sa Brock Red Bull Racing Show

Prehliadka začala vo svetoznámej pevnosti Brock a 13-krát vyhrala Grand Prix, s plochým výbuchom cez Karlov most. David Colehart Prejdite krásnymi vinohradmi moravského kraja a do nádherného hlavného mesta Slovenska Bratislavy, kde sa dostanete do poslednej rýchlej konfrontácie, než sa vydáte na letisko Poprad-Tatri: preteky na rovinu proti majstrovi sveta Red Bull Air Race 2018. Martin Tsonga.

Nejde však o obyčajnú vojnu obchodníkov s rýchlosťou. Keď RB7 dosiahne maximálnu rýchlosť na úzkej dráhe obvyklým spôsobom, Sonka prevrátila svoje lietadlo Extra 300SR hore nohami, s plným plynom, ktorý zastavuje srdce hore nohami, niekoľko metrov nad autom F1 a do oka jazdca.

Bývalý pretekár Red Bullu Gouldhardt povedal: „Na tomto filme je skvelé, že je celý skutočný. Keď je lietadlo niekoľko metrov nad a pod RB7, je to skutočné, je to Martinova zručnosť. Je to právo profesionála. Vrchol jeho hry.

„Veľmi si užívam príležitosť predviesť auto Formuly 1 v rôznych krajinách, tu v Českej republike a na Slovensku sme v krásnej scenérii na skalnatých uliciach, prašných cestách a horách. Bolo to pre mňa ako cesta za vynálezom z hradu na hrad, ako aj auto F1 mimo trate. Išlo o to, ukázať, čo sa dá urobiť.“

Pozrite si video nižšie a uvidíte, ako David Goldhardt a štáb vytvorili tento jedinečný film z hradu na hrad:

19 min

Výlet z hradu na hrad od Davida Goldarda

Pripojte sa k Davidovi Goldhardtovi a jeho štábu v Českej republike a na Slovensku a uvidíte, ako nakrútili svoj úžasný film.

Sonka dodal: „Vonkajšok našich kokpitov má pre nás oboch veľmi slabý výhľad a ja sa musím pozerať viac-menej dopredu, aby som kontroloval výšku lietadla, aby letelo veľmi nízko a hore nohami.“ Nemohol sa pozrieť hore. , tak sme problém vyriešili tak, že sme pred Davida postavili malé zrkadlo, aby sa na mňa pozrel…“

READ  Rapper Takashi po 69. oficiálnom stretnutí zmení názor na Davida Tobrica

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close