Zábava

Koná sa Brock Red Bull Racing Show

Prehliadka začala vo svetoznámej pevnosti Brock a 13-krát vyhrala Grand Prix, s plochým výbuchom cez Karlov most. David Colehart Prejdite krásnymi vinohradmi moravského kraja a do nádherného hlavného mesta Slovenska Bratislavy, kde sa dostanete do poslednej rýchlej konfrontácie, než sa vydáte na letisko Poprad-Tatri: preteky na rovinu proti majstrovi sveta Red Bull Air Race 2018. Martin Tsonga.

Nejde však o obyčajnú vojnu obchodníkov s rýchlosťou. Keď RB7 dosiahne maximálnu rýchlosť na úzkej dráhe obvyklým spôsobom, Sonka prevrátila svoje lietadlo Extra 300SR hore nohami, s plným plynom, ktorý zastavuje srdce hore nohami, niekoľko metrov nad autom F1 a do oka jazdca.

Bývalý pretekár Red Bullu Gouldhardt povedal: „Na tomto filme je skvelé, že je celý skutočný. Keď je lietadlo niekoľko metrov nad a pod RB7, je to skutočné, je to Martinova zručnosť. Je to právo profesionála. Vrchol jeho hry.

„Veľmi si užívam príležitosť predviesť auto Formuly 1 v rôznych krajinách, tu v Českej republike a na Slovensku sme v krásnej scenérii na skalnatých uliciach, prašných cestách a horách. Bolo to pre mňa ako cesta za vynálezom z hradu na hrad, ako aj auto F1 mimo trate. Išlo o to, ukázať, čo sa dá urobiť.“

Pozrite si video nižšie a uvidíte, ako David Goldhardt a štáb vytvorili tento jedinečný film z hradu na hrad:

19 min

Výlet z hradu na hrad od Davida Goldarda

Pripojte sa k Davidovi Goldhardtovi a jeho štábu v Českej republike a na Slovensku a uvidíte, ako nakrútili svoj úžasný film.

Sonka dodal: „Vonkajšok našich kokpitov má pre nás oboch veľmi slabý výhľad a ja sa musím pozerať viac-menej dopredu, aby som kontroloval výšku lietadla, aby letelo veľmi nízko a hore nohami.“ Nemohol sa pozrieť hore. , tak sme problém vyriešili tak, že sme pred Davida postavili malé zrkadlo, aby sa na mňa pozrel…“

READ  Adam Brady, Leighton Meester a Taran Gillum sa zišli na obrazovke v River Wild Trailer

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close