Zábava

Krásne VIDEO! Rytmus urobil Mikuláša, AKO ho Sanel dojímavo stretla!

Minulý rok bol Sanel Vrbovský ešte príliš malý na to, aby vôbec mohol vnímať, že sú sviatky 6. decembra, alebo vidieť rozdiel medzi Mikulášom a akoukoľvek inou osobou. Ale tento rok to už jeho rodičia vyskúšali. Zavolali ďalšie deti z rodiny, aby bol zážitok ešte lepší. Jedinou otázkou bolo, kto si oblečie červený kostým s bielou bradou. Jasmina by asi vyzerala čudne.

Aj keď Rytmus rozhodne nie je prototypom rozkošného dedka, rozhodol sa ním aspoň na chvíľu stať. Jeho žena mu pomohla obliecť sa, nasadili mu bradu a fúzy, aby nevyhľadávala Patrickovu tvár, vrece s dobrotami v ruke, a vec skončila.

Rytmus sa javí ako skutočne dokonalý otec:

Rytmus bol z jeho novej úlohy zjavne nadšený, rovnako aj deti. Nemusel som ani hrať staršieho pána v brade. Zdravím Dedo Mráz z Malinova,„Rapper napísal na mikulášske video. Rozhodujúci okamih však nastal, keď sa Mikuláš rozhodol odviezť. Zatiaľ čo všetci mávali a lúčili sa s ním, jeden malý chlapec za ním utekal v slzách.“

Bol to Sanel, ktorý sa rozhodol, že nechce, aby Nicholas odišiel. Je ale takmer isté, že ho v skutočnosti nezarmútil dedko s bielou bradou, ale otec, ktorého neomylne spoznal a vrhol sa mu do náručia. „Pre tieto chvíle človek žije,„napísala na video Jasminy, ktorá bola očividne dojatá reakciou svojho syna, rovnako ako všetci ostatní. A presne tak to videli aj komentátori. Vrbovskovci budúci rok budú musieť evidentne prísť s niečím iným, pretože ich syn ich otca jednoducho spozná, aj keď je v kabelke.

Zdroj: instagram / topstar.sk

READ  Japonský jedinečný pohľad na populárnu kultúru

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close