Zábava

FOTO 16-ročný Mercedes od Karla Gotta: Reklama NA PREDAJ … Z tejto sumy sa vám zatočí hlava!

Začiatkom týždňa sa na niekoľkých autobazároch v Českej republike a Nemecku objavil inzerát s nápisom: Mercedes-Benz S 500 4Matic! DOBRÝ CHLAP! “ Ten mal okamžite prilákať všetkých fanúšikov nezabudnuteľného Slavíka. V ponuke bolo jeho 16-ročné auto, ktoré slúžilo Maesteru v rokoch 2004 až 2011. V tom čase limuzínu predával.

A rok po smrti Karla Gotta sa nový majiteľ rozhodol vozidiel zbaviť. Ale nie za sumu, v ktorej sa tento rok bežne predáva v rovnakom zariadení … Hodil minimálne 150 000 českých korún. Mercedes bol v ponuke za 649-tisíc českých korún, čo je v prepočte takmer 24-tisíc eur. V auguste sa ale podľa reeezocar.com predal za 30 000 eur.

Reklama obsahovala aj odfotený technický preukaz vozidla, na ktorom bolo zreteľne uvedené meno Karla Gotta.
FOTO 16-ročný Mercedes Karla

Zdroj: reezocar

Inzerát obsahoval dôkaz o licencii na auto s Gottovým menom. Prezrádza, že verzia S 500 má päťlitrový benzínový osemvalec s výkonom 225 kW. Má sedemstupňovú automatickú prevodovku a pohon všetkých kolies. Nový majiteľ sa navyše môže tešiť na automatickú klimatizáciu, CD prehrávač, vyhrievané alebo dokonca elektricky nastaviteľné sedadlá.

Toto auto sa objavilo na zahraničnej webovej stránke na predaj za 30-tisíc eur.
FOTO 16-ročný Mercedes Karla

Zdroj: reezocar

Informácia, že auto Golden Nightingale je na predaj, obletela české médiá až včera popoludní. A zdá sa, že auto bolo ihneď predané. Momentálne by ste český alebo nemecký zberateľský kúsok hľadali márne. Buď si to teda súčasný majiteľ rozmyslel, alebo bol medzi Čechmi či Nemcami niekto, kto chcel mať Gottovo auto v garáži.

Ako dôkaz, že sa skutočne jedná o auto Karla Gotta, bolo v reklame aj niekoľko fotografií Maestra.
FOTO 16-ročný Mercedes Karla

Zdroj: reezocar

Kúpili by ste si po Karlovi Gottovi 16-ročný Mercedes?

READ  VIDEO Hviezda novej série v Jojke: Pred 9 rokmi účinkovala v Talente ... Slávik sa smial!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close