Zábava

Aaron Taylor-Johnson sa pripája k obsadeniu filmu Nosferatu v Prahe

Robert Eggers nedokázal dostať Anyu Taylor-Joy, aby sa objavila Nosferatu Kvôli konfliktom v plánovaní si ale zabezpečil Aarona Taylora-Johnsona. Teraz je oficiálne potvrdené, že ďalší James Bond bude obsadený v novom upírskom filme. Tvrdí to The Hollywood Reporter.

Bill Skarsgård, Lily-Rose Depp a…

Povoliť JavaScript

Taylor-Johnson sa rýchlo stáva hviezdnym obsadením Nosferatu. Hrajú v ňom Bill Skarsgård ako upír gróf Orlok, Lily Rose-Depp a Nicholas Hoult ako manželský pár, ktorý poľuje, a Willem Dafoe a Emma Corinne v neuvedených úlohách.

Podľa britských oddsmakers je Taylor-Johnson momentálne favoritom na hranie ďalšieho Jamesa Bonda. Ladbrokes mu dáva kurz 13/8, že bude ďalším Bondom, pred Henrym Cavillom 5/2 a Jamesom Nortonom 7/2. Prvé tri výbery sú ďaleko pred predchádzajúcimi favoritmi ako Tom Hardy (9/1), Reggie-Jean Page (10/1) a Idris Elba (25/1).

Očakáva sa, že ďalšia bondovka sa dostane pred kamery až v roku 2024, čo poskytne Taylor-Johnsonovi dostatok času na nakrúcanie. Nosferatu V Prahe počas nasledujúcich dvoch mesiacov.

Pred oficiálnym potvrdením jeho účasti NosferatuTaylor-Johnson zdieľala na svojom Instagrame fotku, na ktorej robí stojku pred Pražským hradom.

Taylor-Johnson ukončila natáčanie Pavúčí muž Vedľajší produkt Lovec Kraven Hral ako rovnomenný superzloduch v akčnom filme The Fall Guy, adaptácia televízneho seriálu z 80. rokov, v ktorom hral po boku Ryana Goslinga a Emily Blunt. Hral vo vedľajších úlohách vo filmoch ako napr Rýchlovlak, DennettA Kráľov hrdina.

Nosferatu Momentálne prebieha nakrúcanie v Barandov Studios v Prahe. Ďalšie miesto v celej Českej republike, stojace v gotickej Transylvánii, ešte nebolo odhalené.

Koho bude hrať Taylor-Johnson? Predpokladáme, že zobrazuje jazyk, NosferatuRenfieldova verzia z pôvodného románu Brama Stokera Dracula. Je iróniou, že v nadchádzajúcom bude hrať rovnakú postavu aj kolega Holt RenfieldNicolas Cage hrá grófa Draculu a do kín sa dostane budúci mesiac.

READ  Severné Írsko vs Slovensko: Televízny kanál a play-off Euro 2020 zadarmo, priamy prenos | Futbal | Šport

Remake rovnomenného filmu z roku 1922, originálu Nosferatu Bola to tenká premietaná kópia Draculaa dedičia pozostalosti Brama Stokera zažalovali jeho producentov. Mnohé výtlačky filmu boli neskôr zničené a film sa kedysi považoval za stratený.

Dracula V čase, keď Werner Herzog vytvoril svoju vlastnú verziu v roku 1979, sa dostal do verejnej sféry a filmár použil mená postáv z pôvodného románu. Dve verzie Nosferatu Čiastočne natočené v bývalom Československu: 1979 na zámku Berndejn na južnej Morave a verzia 1922 vo Vrátnej doline, Dolnom Kubíne a Oravskom hrade na území dnešného Slovenska.

vajcia Nosferatu Bude to už tretia verzia, ktorá sa bude nakrúcať v českých alebo slovenských krajinách. Toto však nebude jediná verzia, na ktorú by ste si mali v nadchádzajúcom vydaní dávať pozor. Ďalší vzal NosferatuHral Tvar vodyDoug Jones ako gróf Orlok je v postprodukcii od roku 2017.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close