Zábava

Uhorčík dostal vlastnú pieseň. Je to chyba jedného z „banditov“ – Z obrazovky a za ňou – Koktejl

Martin Mihalčín, líder skupiny Heľenine oči, je autorom titulnej piesne Uhorčík k pôvodnému rovnomennému televíznemu cyklu, ktorý mal premiéru na televíznych obrazovkách tento víkend.

Herci série Uhorčík. Na obrázku úplne vpravo Martin Mihalčín, ktorý hral Ilčíka a tiež zložil titulnú skladbu.
(Kliknite na obrázok pre zväčšenie, otvoriť v novom okne)
Autor: TV JOJ

Chytľavá melódia a vtipné texty zbojníkov pobavia a spôsobia, že sa to divákovi a poslucháčovi na prvom počutí zapáči. V sérii Uhorčík účinkujú aj René Štúr, Juraj Rašla, Marián Labuda, Tomáš Bezdeda či autor titulnej piesne Martin Mihalčín.

Komediálny seriál Uhorčík je zbojnícky príbeh, ktorý sa nikdy nestal, ale je zábavný. Keď sa odvážni banditskí hrdinovia odvážne pustia do boja za spravodlivosť pre svojich poddaných, ešte netušia, koľko tanca a zábavy ich po ceste čaká.

„Skladbu s textom som dokončil aj za tri dni. Hovoril som s priateľom Reném Štúrom, ktorý mi opísal jeho nápad na novú sériu zbojníkov. Téma ma bavila a vtedy rýchlo vznikajú dobré piesne,“ povedal Mihalčín pre médiá.

„Málokedy sa mi stalo, že by som sa pri tom, ako som vymyslel text, chichotal, ako som to urobil. Pieseň Uhorčík som so svojimi šikovnými chlapcami z kapely Heľenine oči upravil do finálnej podoby a je aj na našom albume,“ uviedol Mihalčín pre médiá, ktorý v sérii stvárnil aj úlohu zbojníka Ilčíka.

Páči sa vám tento článok? Podporte prosím kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

READ  Strana slovenskej koalície dokončuje vystúpenie z vlády

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme tiež vašu podporu.
Ďakujem za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close